Topic 7190631

DH//631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:48:12:12

 

© photo DH Chandra Taj-Mahal

 

 

HAMMAM

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:48:12:12

Oprócz sekt, jaka grupa ludzi może poprzeć przyczynę badacza? Powstaje pytanie, ponieważ byłby to pierwszy element, który destabilizuje przeciętnego czytelnika w rozrywce, którą uprawia, czytając bestseller. O ile jest gotów kupić koncepcję terapii grupowej w celu projekcji swojego komfortu, o tyle, kiedy wchodzi w przestrzeń sekty, nie może utożsamiać się z uzgodnioną osobowością apostoł, to znaczy jego naiwność, zależność lub wrodzona potrzeba, wymagająca całkowitego przejęcia jego woli, ludzie nie będą się z tym identyfikować. Nie tylko nie utożsamiają się z tym, ale ich odstraszy.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:53:16

Pytanie: Czy posunięcie to może sięgać tak daleko, jak pytania, które Bóg stworzył, jako tytuł grupy? Nie była to jednak pobłażliwość. Chciałbym wierzyć, że jesteśmy powołani do usunięcia ich wszystkich, ale bardzo chciałbym, aby słynne słownictwo „sekty”, aby używać tego terminu tylko między nami, pozostało iskrzącym kamieniem naszego projektu.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:54:49

Kiedy czytam, uciekam. Kiedy ucieczka się udaje, dzieje się tak, ponieważ udaje mi się rzucić mnie w wymarzone sytuacje. Spraw, abym usłyszał i zobaczył sensacje, żyj w rzeczywistości, gdzie zapomnę o wszystkim, o moich problemach, moich obecnych obawach, bombach, ograniczeniach. Jeśli rzucasz mnie w przerażenie, dzieje się tak dlatego, że jestem intelektualistą. Niekoniecznie tego chcę. Więc zabierz mnie tam, gdzie będzie moja głowa, z problemami, które chciałbym mieć, a nie problemami, które już mnie martwią.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:46:12

Dobre pytanie Co, oprócz Boga, może sprawić, że będziesz wzrastać? Pamiętajmy o „Słowie, które wyzwala”. Tutaj to, co wyzwala lub sprawia, że rośnie, sprowadza się do tego samego, to pieniądze (dla Toda), asceza (dla Kineldera), tyłek lub jego wywrotowy aspekt, który należy zwalczać (dla MingChù, Dav i Fr6 ). Dla innych atrakcyjność miejsca, w którym można ocenić jego strefy szkodliwe (Damien) i gdzie zwiększy się jego zdolność do tworzenia (narrator). Bon Jules i Michael nie dbamy o to: ich obecność jest uzasadniona na końcu. Twoja intuicja jest zawsze właściwa: pamiętaj, że półtora roku temu słowo sekta nie pojawiło się na warsztatach. Unikaliśmy tego z tych samych powodów, które podajesz.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:58:22

Przelało się ze wszystkich stron. Miałem jednak dobrą noc, podczas gdy przez kilka dni nie mogłem odpoczywać dłużej niż godzinę na raz. Poranek rozciągał się w osiadłą noc i wydawało mi się, że ze mną wszystko zasnęło: równina w oddali, wejście do miast, drzwi, mur. Nie bałem się żadnego incydentu.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:00:00

Ale, kontynuował Ashmed (był nazywany bardziej kontynentalnym imieniem, ale tutaj tak go nazywają), już od jakiegoś czasu postrzegałem, nie zdając sobie z tego sprawy, bardzo odległego zgiełku, który zbliżał się do bram miasta. Obudź się od świtu, myśli natychmiast. Łaźnia turecka była w fatalnym stanie. Taśmy nie zostały zamknięte, woda wypłynęła z progu zamkniętych przestrzeni, a otwarte przestrzenie, choć wewnętrzne, sprawiały wrażenie wypatroszonych dachów z widokiem na szykowną i zmartwioną noc.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:03:19

Pracownik łazienki się spóźniał. Wchodząc, poczułem zgiełk coraz mniej odległych. Afgańczycy zbliżali się. „Wszyscy tu przyjeżdżają” - powiedział Loïc, który podobnie jak ja przedtem zauważył ogromne zamieszanie w tym miejscu. Ręczniki unosiły się i wsuwały w środek dużej mykwy, więc nadszedł czas, aby je odzyskać. Loïc tylko zdjął buty, nawet nie zdążył zdjąć skarpet i był dla mojej wielkiej satysfakcji, ponieważ bałem się, że muszę to zrobić sam, brodząc do pasa w tej masie frotte błoto, które heroicznie wyciągnął z wody, pozostawiając strumienie prawdziwego chloru i srebra w żółtawym ceramicznym obszarze, gdzie ja sam zacząłem iść, aby go rozładować.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:16:28

Afgańczycy przybyli z zimy. Mieli ciężkie skórki na ramionach, które rzucali na ziemię, kiedy weszli. Byli dla mnie nienagannie uprzejmi, przyjmując moje przeprosiny za chwilowe zaniedbanie tego miejsca. Zaprosiłem ich do zdjęcia butów tylko w atrium, aby nie musieli chodzić po recepcji za dużo miejsca. Po dziesięciu minutach osiągnęliśmy już pełną zdolność pomocy. Shabuba okazał szacunek pełen wdzięczności, pytając mnie, czy mam uczestniczyć w modlitwie. Nie mogłem odmówić tak bogatej oferty. Z tym samym tonem szacunku skłoniłem się z uprzejmością. Ale czułem w sobie gwałtowność, która wywróciła moje wrażenia do góry nogami. Pragnienie starało się przecisnąć między odległością a zastosowaniem mojej czci.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:17:54

Philippe zadzwonił do mnie, aby powiedzieć mi, że muszę pomóc organizacji tego nieoczekiwanego dnia, włożyłem moją sukienkę z poprzedniego dnia, nie troszcząc się o moje otoczenie. Było już pięknie, że wciąż śpi, martwię się o tę grupę nieostrożnych przyjaciół, którzy mogliby spędzić tydzień bez zmiany ubrania. A potem nie brakowało tam zapasowych ubrań. Zacząłem więc jak samochód wyścigowy, poziomy, z głową i włosami na rześkim wietrze, a stopy unosiły się za nim, w czarnych butach bez sznurówek, gotowe oderwać się od mojego ciała jak nadwyżka niezbędna do startu z promu który zrzuca wszystko, co na niego ciąży, zaczynając od jego superego.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:19:23

Wszyscy myśleliśmy, że nie jesteśmy w stanie utrzymać porządku na tym wielkim improwizowanym zgromadzeniu, ale mieliśmy do czynienia z gorącymi przedstawicielami porządku. To oni dali przykład bez względu na oczywiste zaniedbanie swojego wyglądu. Wiara, wiara granicząca z negacją ciała, zdawała się chcieć mnie dogonić i nagle poczułam się przyłapana na wołaniu o rozwiązłość, która zaczęła wirować we krwi. Byłam gorąca od wewnątrz, zbyt sucha z zewnątrz. Myślałbym, że rozpęta się walka żywiołów i wzejdzie od stóp do głowy.

 

 

Topic 7190634

DH//634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11 14:56:32

 

11 maja 2017 r. Pierwsze uruchomienie DH-Forum

ŚWIĘTOWANIE - URODZINY

 

(ANNIVERSAIRE)

 

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

Bori33

Trzy lata temu, 11 maja 2017 r., Strona DH-Forum otworzyła się na tym serwerze. Był to początek przygody, która trwa nadal, uściślając się w głównych arteriach komunikacji między nami: bieżących sprawach, ezoteryzmie, religiach, robiąc miejsce dla wyobraźni i inwencji każdego.

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

Kumby20

Pierwsi użytkownicy strony szybko zrozumieli, że jest to również sposób na nawiązanie kontaktu poprzez przechylanie wyobraźni aż do dotknięcia grania rzeczywistości, co pozwoliłoby stronie być pionierem rozwiązania eksploracja sąsiedniego obszaru. Czysta fantazja tworzenia postaci. Odtworzyliśmy, że tak powiem, sieć socila w kształcie lustra, przybliżając do tego skraju rzeczywistości namacalny aspekt postaci dotykających granicy ich wspólnych pragnień.

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

DoriSee

Szybko zrozumieliśmy zawiłości struktury. Mężczyzna (a także kobieta) stanął twarzą w twarz ze swoimi zakazami. Już w lipcu tego roku wampiry pożądania zajęły to miejsce, byliśmy każdego dnia w stanie absolutnej wolności w porównaniu z tym, co całe życie trzymało w tajemnicy. W ten sposób wystawiony na światło dzienne wydawał się, w oczach innych, jeszcze bardziej tajemniczy.

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

Trojan

Tego lata nowi rejestrujący na zajęciach z pisania szybko pokazali nam, w jaki sposób uwodzicielski potencjał zawarty w stworzeniu może wydostać się z kajdan i zostać wdrożony za pomocą uderzających środków. Kto nie pamięta prac nad czasowością ani doniosłych analiz tych rekrutów w zestawionych zestawieniach, w których dochodziło do podziału z tak idealną symetrią?

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

Lech92

Obraz jest wart tysiąca słów. Dotyczy to również segmentu pisania. Mistrz będzie mówił o emocjach. To, co pokazał nam Philippe podczas ulewnego deszczu we wrześniu, w czasie, gdy dzień jest zawieszony za nocą przyszytą z zakazami, to szczegół ziemi zalanej przez siebie przed potępioną sylwetką jego własny sentymentalny kat.

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

Janusz92

Taki ostrożny chłopak! Jako prezent trzy lata później, oto transkrypcja dialogu, który odbył się w przedsionkach fantasy, kiedy nie był sobą, trochę innym, a raczej centaurami ucieleśniony. Od tego czasu stało się to zbyt wiele. Wszakże wejście do zakazanego królestwa sprowadziło go z powrotem na ścieżkę czystego pisania i dla nas wszystkich było napędem w świecie, któremu udało się wszystko odkryć na nowo. Pierwszy rok tego forum był długim przygotowaniem do wspaniałej podróży do Indii.

 

634Re://T7190 [Cent/Bori/Emal/Kumb/DoriS/Troj/Lech/Janu - Anniversaire] post. 20-05-11

Centaurex (transkrypcja przetłumaczona przez Emal Jori)

 

1: Lubię się dowiedzieć, czy dogaduję się z kimś, zanim się ubrudzę i zrobię sobie seks. Chcę wiedzieć, że najpierw dobrze się bawisz.

2: To samo tutaj. Muszę docenić mężczyznę i po tym, jak lubię odkryć bestię.

 

1: Brzmi gorąco i przyjemnie.

2: Zawsze jestem dobrym żołnierzem piechoty morskiej z dżhadem w bandanie

 

1: Czy pracujesz czy nie masz pracy z powodu strajku?

2: Praca. W obszarze reklamy. Pływam między informacją a prewencją dla niektórych firm, które muszą dostosować swoje usługi do rzeczywistej sytuacji.

 

1: Stajesz się bardziej seksowny przez drugiego Philippea.

2: Każdy mężczyzna jest seksownym nagim we wnętrzu swoich ubrań. To jest sekret prawdziwego życia ukryty za pokazaną egzystencją. Każda niewielka część z nas jest aktywna, kiedy rozmawiamy na wszelkie tematy, nawet techniczne w ramach naszej pracy.

 

1: Ile masz wzrostu? 6'2 ”tutaj.

2: Mam 5'11. Jesteś gigantem, głównie jeśli wszystko jest dobrze proporcjonalne, ręka, palce, stopy, dusza.

 

1: Zrobię ci kiepskiego Jarhead.

2: Spróbuję znaleźć rozwiązanie, które uczyni mnie dobrym.

 

1: Zgodziłem się i chcę cię rozebrać do naga.

2: Nie ma problemu, lubię czuć się bez skóry z prawdziwym dobrym przyjacielem.

 

1: Czy mogę być teraz twoim przyjacielem? Oczywiście żartuję. Ale trochę poważnie.

2: Twoje imię to powściągliwość jak jedzenie, które daję mojemu kotowi.

 

1: Nazywam się Marcus ... Extreme lubię żyć.

2: Rzymskie imię może być tobą silnym jak gladiator.

 

1: Co robisz dla zabawy?

2: Rozwijam relacje z moim sąsiadem, który widzi mnie za swoim oknem. On wie o mnie wszystko, ale kiedy spotykamy się w sklepie, nie ma o tym żadnych słów. Śmiertelnie gorąco.

 

1: Tak, jest cholernie gorąco. Czy lubisz pozwalać mu się obserwować? Co pozwalasz mu zobaczyć?

2: Kiedy myję się pod prysznicem, wiem, że widzi połowę łazienki (jak widzę także jego). Wszystkie nasze dni mijamy bardzo czyste.

 

1: Uwielbiam ... szarpnąłeś się za niego?

2: Co jest szarpane?

 

1: Masterbation. Czy pozwoliłeś mu patrzeć na twój masterbate?

2: Cóż, to świetne pytanie. Jeśli pójdziemy w tym kierunku, zabijemy coś między nami, dla mojego osobistego zainteresowania lubię czuć między nim miłość i ekshibicjonistę, ale nie konsumować wytrysku przy pierwszej okazji.

 

1: Wank your cock!

2: Przypadkowo to się zdarza.

 

1: ile on ma lat?

2: Myślę, że 35, trudne do sprecyzowania.

 

1: Hum ... przecinasz lub nie wycinasz delikatnego Philippea?

2: Bezpośrednio między haha. Poważnie, jestem niepocięty (i owłosiony).

 

1: Lubisz starszych facetów?

2: Jestem sam stary, w przyszłym roku osiągnę 30, ale do 50 znajduję wyjątek, tak jak ty, na przykład, bo wyglądasz dobrze.

 

1: Jesteś teraz jeszcze doskonalszy w moich oczach i sprawia, że czuję się bardzo brudny. Chcę cię w wojskowych spodniach z twoim nieoszlifowanym kutasem.

2: Nie ma problemu, a będziesz miał wąż i zmusi mnie, żebym naciskał na mokry piasek w zielono-żółtym kamizelce. Swoimi butami przeciwstawisz się, żebym czołgał się w kierunku dużego basenu, by mnie jeszcze bardziej zachlapać. Czy to ci odpowiada?

 

1: Na pewno kurwa. Spraw, byś zrobił to na mojej twarzy, żebyś głęboko i mocno przeleciał mi gardło.

2: Jesteś diabłem, Marcusie. Byłem tu tylko po to, żeby pogadać i czynisz mnie twardym jak skała.

Musisz wyjść o dziesiątej. Prezent na dzień matki do kupienia. Porozmawiajmy jeszcze raz, uważam cię za sugestywnego.

Wielkie dzięki, że sprawiasz mi dzień.

 

1-Dziękuję Philippe. Jestem bardzo zaintrygowany przez ciebie i naprawdę nie mogę się doczekać kolejnej rozmowy. Może też cię posmakować! Bądź bezpieczny, piękny człowieku.

 

 

 

 

Topic 7190746

DH//746Re://T7190 [Dago/GSTM/Dori/Bori - Crocodiles] post. 21-05-28 13:22:27

 

KROKODILE

 

Bori33

To, co kocham, a czego nienawidzę, nie jest sprawą innych. Nie mam żadnych planów na przyszłość, a moje hobby są różnorodne i różnorodne. Ludzie żyją, opierając się na swoich przekonaniach i wiedzy i nazywają to rzeczywistością: ale wiedza i zrozumienie to pojęcia tak niejednoznaczne, że ta rzeczywistość może być jedynie iluzją.

 

Dagone

Znajoma, którą spotkałem na ulicy, prosi mnie o wieści o Joan, mojej krokodylce, która w tym roku skończy siedemdziesiątkę. Niestety, zmarła w zeszłym roku, a ja nadal jestem niepocieszony. Kiedy pojawiają się jej wyrazy współczucia, Douna, tak ma na imię moja przyjaciółka, mówi mi, że ma do zaoferowania małe krokodyle. Wiele razy ludzie obiecują mi trochę pocieszenia za śmierć Joan, ale zapominają o tym, co powiedzieli, a ja nadal nie mam żadnych krokodyli, które dotrzymałyby mi towarzystwa. Mam więc nadzieję, że Douna dotrzyma słowa. Cóż, tak, po odwiedzeniu go któregoś popołudnia wybrałem moje dwa krokodyle. Gdy tylko przybyli, po dwóch, trzech godzinach już spali na moich kolanach, pozwalając swemu maleńkiemu ogonkowi przejść po biodrach, które otrzymały delikatne pieszczoty. Od tego czasu budzą mnie o trzeciej nad ranem, gryzą moje kotlety, żeby dać mi znać, że są głodne, i muszę im dać owoce morza i plankton, a także tłuszcz barani, który ma rzeźnik. że krokodyle to dynamiczne drapieżniki. Bello bardzo lubi również owady. Przyciągam mrówki kostkami cukru na swój podjazd, a on bierze trochę na swoją przekąskę. Ragazzo, jego brat, chciałby, aby ludzkie ciało oceniało go pragnieniem ugryzienia mnie w palce, ale staram się przekazać mu ten zły nawyk. Kiedy nie widzę ich w domu i słyszę drapanie za kaloryferem, to dlatego, że jeden z nich upadł (wciąż szukają źródeł ciepła) i muszę je zdjąć i skarcić, jeśli będę nie chcę anarchii w domu, ponieważ zestarzałem się i byłem wyższy, potrafię skakać na trzy stopy, to nie będzie już czas, aby uczyć ich dobrych manier. Jestem pod wrażeniem tych nowych mieszkańców mojego domu, więc jestem pewien, że nie będę miał depresji, a już poczyniłem przygotowania, aby zabezpieczyć ich przyszłość, ponieważ w wieku, w którym mają się poddać, prawdopodobnie nie będę w stanie koniec moich dni po nich. Bah! po co myśleć o jutrze? Jestem dziś szczęśliwy, to się liczy.

 

DoriSee

Obywatel Polski w Hongkongu, mieszkam w bezsubtowym dwu i pół, tym samym od pół tuzina lat. Ewoluuję tam niezależnie, pomimo moich problemów ze zdrowiem psychicznym. Co tydzień wykonuję prace domowe, pierze ubrania i szmaty. Myję się w wannie i suszę na miękkiej listwie przypodłogowej na balustradzie balkonu, kiedy jest ładna pogoda. Mam również szczęście, że mam zdrowe nawyki żywieniowe dzięki dobrej radzie Mingy, mojej opiekunki socjalnej, która przychodzi w piątki sprawdzić, czy w mieszkaniu wszystko jest w porządku. Program Shi-Zhù pozwala mi brać udział w zajęciach zumby, aquaformu i djambooli (taniec południowoazjatycki), a mój dietetyk wyjaśnia mi moje potrawy rano, po południu i wieczorem, a mam kinezjologa, który daje mi ćwiczenia do wykonania, kiedy Budzę się. Co dwa tygodnie mam obserwacje społecznościowe w organizacji, która pomaga mi utrzymać się w granicach mojego budżetu i nie popadam w długi. Spędzam czas z zasobnymi ludźmi, aby przełamać izolację, latem jeżdżę na obozy dla dorosłych, a także spędzam czas z grupami ludzi, którym płaci się za słuchanie innych i czuję się mile widziany bez osądzania i tabu. Wiem, jak wprowadzić w życie chwilę obecną bez ruminowania przeszłości i przewidywania przyszłości. Staram się rozwijać swoją pasję do tańca i śpiewu, aby zachować aktywność i pozostać miłośnikiem życia.

 

GstMtl

Przesyłam Ci również tę notatkę z Honga. Bill Gates może mieć takie wysokie kryształowe światła, złote klamki i krany, fantazyjne samochody i prywatne odrzutowce, ale jest zdenerwowany z powodu bandy wrogów. Zachowuje się jak ktoś, kto nie wie, co ma. Jeśli chodzi o mnie, mam skromne dochody, mieszkam w dwu i pół urządzonym w rzeczy, które dają mi ludzie i cieszę się, że to mam, zastanawiając się znowu nad nędzą tych, którzy mają mniej ode mnie, bo dużo ludzi nie ma nic. Liczy się nie tylko sprzęt. Jest rodzina i przyjaciele. Jeśli ktoś nie jest przez nikogo kochany, jak będzie szczęśliwy? Zbyt dużo pieniędzy i miłość do pieniędzy to trucizny, które zabijają życie. Wszystko, co w naszej mocy, żeby zapłacić za Hydro i Bell, ale po co reszta? Chciałbym, aby zasoby naturalne, które dają bogactwo ziemi, były sprawiedliwie rozdzielane między wszystkich mieszkańców tej samej planety, aby nie było ludzi zazdrosnych, a ci, którzy pracują mniej niż inni, nie byliby karani przez swoje fizyczne ułomności, które uniemożliwiają zarabiają tyle samo, co ich sąsiedzi. W ten sposób ludzie byliby bardziej zachęceni do bycia niż do posiadania i nikt nie zostałby pozostawiony w tyle. Kiedy jesteśmy na krawędzi, kiedy nie ma już zasobów do prowadzenia obecnej gospodarki, będziemy musieli porzucić koncepcję dóbr, które nie są potrzebne do życia. Obecnie jesteśmy uwarunkowani, aby konsumować bez jej potrzeby iw tej dynamice konsumpcji każdy jest w niebezpieczeństwie. Dopóki ludzkość się nie przebudzi, doceniajmy to, co mamy i spróbujmy się tym podzielić.

 

 

 

Topic 7190748

DH//748Re://T7190 [Fryd/GstM - Déconfinement] post. 21-05-31 15:05:35

 

Dekonfinalizacja w Hongkongu (Déconfinement à Hong Kong)

 

Frid Steffen

Spośród ponad stu pięćdziesięciu jaskiń, które chronią wyspę Cat Ba, Trung Trang, najbardziej niezwykła, zaprasza Cię do eksploracji mistycznego świata ze względu na jego piękno i historię jak żadna inna. Mała podróż w czasie do jednego z niezatłoczonych zakątków wyspy Cat Ba. Jaskinia Trung Trang: Znajduje się w uroczym kilometrze od Parku Narodowego Cat Ba na południu i kilkanaście kilometrów od wioski Cat Ba. Odkryta w 1938 roku przez wietnamskich i francuskich archeologów, jama ta ma 300 metrów długości i przecina górę. Otoczona bujną roślinnością jaskinia wita przy wejściu sylwetką syreny.

Czas jest powiązany z doświadczeniami naszego życia, więc te dwie rzeczy sprawiają, że uczymy się, poznajemy i zmieniamy. Musimy żyć teraźniejszością, bez względu na to, kim jesteśmy, jeśli wiemy, kim jesteśmy dzisiaj.

Podróżnik to rodzaj historyka; jego obowiązkiem jest wierne powtórzenie tego, co powiedział lub widział; - nie wolno mu niczego wymyślać, ale też nie wolno mu niczego pomijać - powiedział Mędrzec. (Chateaubriand, Konfucjusz Francuzów).

A co jest dobre, jeśli się na tym zatrzymamy, to fakt, że w naszym mieście są dziesiątki typowych laotańskich świątyń do odwiedzenia, a także brama zwycięstwa „Patouxai”: trochę Łuk Triumfalny Francuzów… Można znaleźć między innymi w centrum stolicy Pha That Luang, Wat Si Saket, bardzo piękna Haw Pha Kaeo. W całej dzielnicy turystycznej znajduje się wiele małych świątyń. Oto kilka zdjęć świątyń i wyślę mapę, abyś mógł je znaleźć. Świątynia Xieng Nyeun, Wat Ong Teu, Wat Chan, Wat Inpeng, Wat Haysoke, Wat Mixai. Dostęp do większości, jeśli nie do wszystkich, jest bezpłatny.

 

Gustav Gwiden

Uważam również, że dekonfinalizacja, której tak bardzo chcielibyśmy „stopniowa”, dotarła jak bomba w ludność, która nie może dłużej tego znieść. Szekspir w Koriolanie maluje portret społeczeństwa podległego Senatowi, który go kontroluje, i czyni z plebsu ogromne stado ssaków, które w uwolnieniu ma jedynie towarzyską inteligencję. Niestety, ja, który wierzyłem w mizantropię autora, by tak zjadliwie przedstawiać popularną głupotę, muszę przyznać, że inspirował go nie tylko starożytny Rzym, ale niezmienna tendencja: uwolniona populacja staje się potworem. Najdziwniejsze jest to, że po przeczytaniu wielu pięknych rzeczy o trwałości sztuki, nieśmiertelności teatru, nieodzownej stronie duszy, zastanawiam się, czy ta pandemia nie pokazała, że społeczeństwo może się bardzo dobrze obejść bez kultura. Shi-Zhu jest otwarte, ale dyrektor artystyczny dużego teatru, który spotkał się w tym tygodniu, pozostaje pesymistą co do instrukcji na tę jesień. Uważa, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziemy mogli grać przed półpełną salą - co za rozczarowanie!

 

Kto jest zainteresowany naszą działalnością? Trudno powiedzieć, ponieważ ludzie, z którymi spędzamy czas, to ludzie, których kochamy i na odwrót. Ale na Victoria Square widzę, że restauracje będą funkcjonować szybciej niż teatry. Przynajmniej na tych alejach, na których za trzy dni zobaczyłem kostiumy kąpielowe i zimowe płaszcze, w tym roku ponownie zdecydujemy o strefie dla pieszych. To dobra wiadomość, jak mówią w mediach!

 

Nie bardzo zniechęcony. Pierwsza lektura mojego programu, w tym tygodniu, kiedy mój tekst brzmiał głucho, pusto, z powodu mojej wrażliwości na poziomie zerowym, a zwłaszcza nie z powodu głosów aktorów. Tak jak Ty w zeszłym tygodniu przeżywam rocznicę śmierci mojego kochanka, już 6 lat, ale jakby to było wczoraj. Tęsknię za nim w tych czasach, kiedy wątpię we wszystko, co robię, śmiał się z tego, zafascynowany moją nadwrażliwością i zawsze słusznie mówił, że następnego dnia zmienię nastrój. Cóż, jest pewne, że to zły koniec, zwłaszcza że mam lekarza w tym tygodniu i że zacznie szukać bólu, wysyłając mnie do wielu specjalistów, jeśli tego nie zrobi. znaleźć wystarczająco dużo w moim bilansie. Tak więc od dwóch dni używam orzechów i sałatki, aby przeciwdziałać sygnałom zbyt wysokiego poziomu cholesterolu i cukru we krwi.

 

Jedna rzecz uderzyła mnie w Min Ho: odzyskał całą utraconą wagę. Wziąłbym od niego kilka funtów, wyglądam jak szkopuł. Mój redaktor, Chen Jiang, który jest dokładnie w tym samym wieku co ja, chodzi zakrzywiony jak U do góry nogami ... Na szczęście mam dość miejsca i staram się, nie tracąc zbyt wiele na wadze, iść prosto, bo tak jest. To prawda, że wszyscy mamy tendencję do relaksu.

 

To cudowne, co mi mówisz o swoim braku pewności siebie, ja, który widzę w tobie tylko ogień i solidność. Tak, wiem: pod tym względem wyglądamy bardzo podobnie. Nie sądzę, żeby wszyscy artyści byli tak bolesni w swoich żądaniach wobec siebie. Może to właśnie powoduje różnicę między zagorzałymi a amatorami ...?

 

Obiecuję, że moje następne wiadomości będą w dobrym nastroju, ponieważ wszystko, co może się wydarzyć brzydkie, dzieje się w tym tygodniu. Matka mojego przyjaciela szczypiorek wyjeżdża, jest pod opieką hospicjum, a mój brat WuMa zaczyna mnie przygotowywać na to, że jeśli nie dostanie pomostu finansowego, żeby kupić dom tańszy niż ten, którego nie ma. Mogę Nie stać mnie już na utrzymanie w Toronto, moje drugie piętro byłoby „może” rozwiązaniem „tymczasowym”… powiedział, jakbym go nie znał. Nie chce wynajmować nigdzie indziej, aby móc dalej palić, co nazywa swoim podstawowym prawem do wolności ... A moim? A co z moją winą, jeśli odmówię? Gdyby tak łatwo było otrzymać łaski miłosierdzia, udałbym się do chińskiego sanktuarium Kuan Im przy Fundacji Thien Fah, lista jest tak długa ... Krótko mówiąc, jasne słońce!

 

 

Topic 7190631

DH//631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:48:12:12

 

© photo DH Chandra Taj-Mahal

 

 

HAMMAM

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:48:12:12

Oprócz sekt, jaka grupa ludzi może poprzeć przyczynę badacza? Powstaje pytanie, ponieważ byłby to pierwszy element, który destabilizuje przeciętnego czytelnika w rozrywce, którą uprawia, czytając bestseller. O ile jest gotów kupić koncepcję terapii grupowej w celu projekcji swojego komfortu, o tyle, kiedy wchodzi w przestrzeń sekty, nie może utożsamiać się z uzgodnioną osobowością apostoł, to znaczy jego naiwność, zależność lub wrodzona potrzeba, wymagająca całkowitego przejęcia jego woli, ludzie nie będą się z tym identyfikować. Nie tylko nie utożsamiają się z tym, ale ich odstraszy.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:53:16

Pytanie: Czy posunięcie to może sięgać tak daleko, jak pytania, które Bóg stworzył, jako tytuł grupy? Nie była to jednak pobłażliwość. Chciałbym wierzyć, że jesteśmy powołani do usunięcia ich wszystkich, ale bardzo chciałbym, aby słynne słownictwo „sekty”, aby używać tego terminu tylko między nami, pozostało iskrzącym kamieniem naszego projektu.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:54:49

Kiedy czytam, uciekam. Kiedy ucieczka się udaje, dzieje się tak, ponieważ udaje mi się rzucić mnie w wymarzone sytuacje. Spraw, abym usłyszał i zobaczył sensacje, żyj w rzeczywistości, gdzie zapomnę o wszystkim, o moich problemach, moich obecnych obawach, bombach, ograniczeniach. Jeśli rzucasz mnie w przerażenie, dzieje się tak dlatego, że jestem intelektualistą. Niekoniecznie tego chcę. Więc zabierz mnie tam, gdzie będzie moja głowa, z problemami, które chciałbym mieć, a nie problemami, które już mnie martwią.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:46:12

Dobre pytanie Co, oprócz Boga, może sprawić, że będziesz wzrastać? Pamiętajmy o „Słowie, które wyzwala”. Tutaj to, co wyzwala lub sprawia, że rośnie, sprowadza się do tego samego, to pieniądze (dla Toda), asceza (dla Kineldera), tyłek lub jego wywrotowy aspekt, który należy zwalczać (dla MingChù, Dav i Fr6 ). Dla innych atrakcyjność miejsca, w którym można ocenić jego strefy szkodliwe (Damien) i gdzie zwiększy się jego zdolność do tworzenia (narrator). Bon Jules i Michael nie dbamy o to: ich obecność jest uzasadniona na końcu. Twoja intuicja jest zawsze właściwa: pamiętaj, że półtora roku temu słowo sekta nie pojawiło się na warsztatach. Unikaliśmy tego z tych samych powodów, które podajesz.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 14:58:22

Przelało się ze wszystkich stron. Miałem jednak dobrą noc, podczas gdy przez kilka dni nie mogłem odpoczywać dłużej niż godzinę na raz. Poranek rozciągał się w osiadłą noc i wydawało mi się, że ze mną wszystko zasnęło: równina w oddali, wejście do miast, drzwi, mur. Nie bałem się żadnego incydentu.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:00:00

Ale, kontynuował Ashmed (był nazywany bardziej kontynentalnym imieniem, ale tutaj tak go nazywają), już od jakiegoś czasu postrzegałem, nie zdając sobie z tego sprawy, bardzo odległego zgiełku, który zbliżał się do bram miasta. Obudź się od świtu, myśli natychmiast. Łaźnia turecka była w fatalnym stanie. Taśmy nie zostały zamknięte, woda wypłynęła z progu zamkniętych przestrzeni, a otwarte przestrzenie, choć wewnętrzne, sprawiały wrażenie wypatroszonych dachów z widokiem na szykowną i zmartwioną noc.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:03:19

Pracownik łazienki się spóźniał. Wchodząc, poczułem zgiełk coraz mniej odległych. Afgańczycy zbliżali się. „Wszyscy tu przyjeżdżają” - powiedział Loïc, który podobnie jak ja przedtem zauważył ogromne zamieszanie w tym miejscu. Ręczniki unosiły się i wsuwały w środek dużej mykwy, więc nadszedł czas, aby je odzyskać. Loïc tylko zdjął buty, nawet nie zdążył zdjąć skarpet i był dla mojej wielkiej satysfakcji, ponieważ bałem się, że muszę to zrobić sam, brodząc do pasa w tej masie frotte błoto, które heroicznie wyciągnął z wody, pozostawiając strumienie prawdziwego chloru i srebra w żółtawym ceramicznym obszarze, gdzie ja sam zacząłem iść, aby go rozładować.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:16:28

Afgańczycy przybyli z zimy. Mieli ciężkie skórki na ramionach, które rzucali na ziemię, kiedy weszli. Byli dla mnie nienagannie uprzejmi, przyjmując moje przeprosiny za chwilowe zaniedbanie tego miejsca. Zaprosiłem ich do zdjęcia butów tylko w atrium, aby nie musieli chodzić po recepcji za dużo miejsca. Po dziesięciu minutach osiągnęliśmy już pełną zdolność pomocy. Shabuba okazał szacunek pełen wdzięczności, pytając mnie, czy mam uczestniczyć w modlitwie. Nie mogłem odmówić tak bogatej oferty. Z tym samym tonem szacunku skłoniłem się z uprzejmością. Ale czułem w sobie gwałtowność, która wywróciła moje wrażenia do góry nogami. Pragnienie starało się przecisnąć między odległością a zastosowaniem mojej czci.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:17:54

Philippe zadzwonił do mnie, aby powiedzieć mi, że muszę pomóc organizacji tego nieoczekiwanego dnia, włożyłem moją sukienkę z poprzedniego dnia, nie troszcząc się o moje otoczenie. Było już pięknie, że wciąż śpi, martwię się o tę grupę nieostrożnych przyjaciół, którzy mogliby spędzić tydzień bez zmiany ubrania. A potem nie brakowało tam zapasowych ubrań. Zacząłem więc jak samochód wyścigowy, poziomy, z głową i włosami na rześkim wietrze, a stopy unosiły się za nim, w czarnych butach bez sznurówek, gotowe oderwać się od mojego ciała jak nadwyżka niezbędna do startu z promu który zrzuca wszystko, co na niego ciąży, zaczynając od jego superego.

631Re://T7190 [Avan/GstM/BlueM/Alpha/Shoen/MarcPl/Lech/Leo2/Mois/Atin - Hammam] post. 20-05-06 15:19:23

Wszyscy myśleliśmy, że nie jesteśmy w stanie utrzymać porządku na tym wielkim improwizowanym zgromadzeniu, ale mieliśmy do czynienia z gorącymi przedstawicielami porządku. To oni dali przykład bez względu na oczywiste zaniedbanie swojego wyglądu. Wiara, wiara granicząca z negacją ciała, zdawała się chcieć mnie dogonić i nagle poczułam się przyłapana na wołaniu o rozwiązłość, która zaczęła wirować we krwi. Byłam gorąca od wewnątrz, zbyt sucha z zewnątrz. Myślałbym, że rozpęta się walka żywiołów i wzejdzie od stóp do głowy.