Topic 7190625

 

DH//625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:15:28

© photo - Montage Digital - Helen David - Quartz et Alumine

PIERRES

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:15:28

Tutaj szukam informacji na temat kamieni, których nie wolno używać razem, przeciwwskazań terapeutycznych, złych skojarzeń kamieni. Wiem, że perydot nie powinien mieć kontaktu z innymi kamieniami, ponieważ przejmuje właściwości innych kamieni, które następnie tracą swoje działanie i że szmaragd traci swoje działanie w kontakcie z innymi kamieniami. Ale czy są inne specjalne kamienie? czy niebezpieczne, a nawet szkodliwe skojarzenia? Z góry dziękuję za wasze światła!

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:18:52

Przeprowadziłem badania na ten temat, wydaje się, że konieczne jest przede wszystkim stosowanie kamieni o tym samym składzie chemicznym lub tych samych kolorach i unikanie mieszania. Wydaje się, że nie ma więcej przeciwwskazań niż to. Pozostaję jednak zaintrygowany, ponieważ prace nad czakrami są wykonywane z kamieni o różnych składach chemicznych i kolorach, więc?

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:20:30

Skład chemiczny ... Nigdzie go nie widziałem. Z drugiej strony tak, właściwości i kolory muszą być rozdzielone, jest najlepsze. Załóżmy, że włożyłeś do kieszeni kwarc różowy i karneol. Kwarc różowy: kojący. Karneol: nerwowość / energia. Natychmiast widzimy konfrontację, którą to stworzy, i zerowe właściwości, które z tego wynikną. Istnieje wiele innych takich przykładów, które pokazują, że mieszanie kamieni o zbyt różnych / przeciwnych energiach / właściwościach niekoniecznie jest zalecane.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:21:59

To jest przykład, który zawsze daję, w końcu mówię, że nie powinieneś wkładać czerwonego jaspisu z różowym kwarcem, ale chodzi o to samo. Zostałem spalony przez „litoterapeutę”, ponieważ często noszę na sobie kilka kamieni, 2/3, patrz maksymalnie 4, jeśli mam stringi, naszyjnik czy nie, powiedziała mi, że to bardzo niebezpieczne, ponieważ było wiele przeciwwskazań, ponieważ szukam tych przeciwwskazań, to ona powiedziała mi o składach chemicznych, które bardzo często są związane z kolorem minerałów.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:23:41

Wydaje się oczywiste i logiczne, aby nie łączyć kamieni o przeciwnych cnotach, ale nie widzę, jak złożenie ametystu i kwarcu różowego stanowiłoby na przykład problem, dla mnie są to dwa uzupełniające się kamienie, które bardzo dobrze harmonizują , jeden uspokaja mnie od wewnątrz, a drugi otacza mnie świeżą energią z zewnątrz.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:26:08

Ja też nie widzę i nigdy wcześniej nie słyszałem o tej historii kompozycji. Ja również chciałbym was wszystkich zapytać o opinię. Zwykle noszę dość ciemny turkus, zielony pasmowy czarny malachit ma przezroczysty zielony i różowy fluoryt (tak, naprawdę zależy mi na ostatnim). Nie sądzę, by się kłóciły, ale może coś źle zrozumiałem? Nie rozumiem też niczego na temat składu kamieni, ale czytałem, że szmaragd nie lubi przebywać w obecności innych kamieni ... nie mam pojęcia, dlaczego i jak.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:27:12

Chciałbym tutaj zebrać wszystkie informacje, doświadczenia każdego i wszystkich, dotyczące różnych możliwości wykorzystania energii kamieni na naszych zwierzętach. Wybrałem trzy metody użycia: noszenie kamienia w szaliku zawiązanym na szyi kota lub psa, kamień umieszczony w misce z wodą i wreszcie eliksiry mineralne. Osobiście chcę przyjść z pomocą przyjaciela, który opiekuje się schroniskiem dla zwierząt, więc często mamy chore, starsze lub behawioralne zwierzęta, na których testuję kamienie, ponieważ mamy stosunkowo dużą liczbę zwierząt używam noszenia kamienia zawiązanego w szalik na szyi psów i kotów, który wydaje mi się najprostszy i najbardziej dostosowany do potrzeb każdego z nich. W tej chwili mam bardzo dobre wyniki z hematytem, aby na przykład przyspieszyć gojenie się rany, możemy również uzupełnić HE lawendą w pożywieniu, kropla na posiłek jest więcej niż wystarczająca, ponieważ unikać infekcji. Karneol przywraca apetyt starym lub słabym zwierzętom, testowałem na psach i kotach osłabionych wiekiem lub chorobą, karneol przywraca pęd i chęć życia, zwierzęta wydają się wychodzić z ich letarg, i znów smakuje, aby wyjść i otwiera się na zewnątrz.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:29:41

Osobiście przetestowałem już eliksir calcedony na gardło mojego kota i kunzyt, aby go uspokoić podczas podróży, w przeciwnym razie jest zbyt poruszony, aby nosić kamień lub pozostawić go w zasięgu ręki! To jest problem kotów, ponieważ mogą szybko się przyczepić i zadławić się obrożą lub szalikiem, kładę to tylko na starszych kotach, które nie wspinają się zbyt wiele i które pozostają cicho przy dom Jeszcze nie odważę się zrobić eliksiru, nie czuję się gotowy ani wystarczająco poinformowany, ale wydaje mi się, że eliksir może być praktyczną metodą dla kotów.

 

 

 

 

Topic 7190626

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19 18:28:52

 

AGATE

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Helen David

Nie ma czarnego agatu, cóż, nie wszystkie czarne ... Koniecznie mają koncentrycznie kilka stref kolorystycznych. A jeśli nie, istnieją dwa szczególne typy Agatu: Onyks (strefowy biały / czarny), Sardonyx (strefowy brązowy / biały), pozostałe „prawdziwe” Agaty są zatem podzielone na strefy w różnych kolorach. Są też Jaspisy ... Ich kolory są niemal „nieskończone”, a ich ton może być zjednoczony. W przeciwnym razie, zanim zostanę „połączoną mineralogią”, „szalę na punkcie lito”. Ale dzięki zatraceniu się w nazwach handlowych i regularnemu „zabraniu za gołębia”, kiedy kupiłem „kamyki”, oparłem się trochę na królestwie minerałów. I tam, „magii”, już nie kupuję (na przykład) „zwariowanej koronki” Agata, ale Niebieskie Chalcedon i wierzcie mi, że jest znacznie tańszy i w dużej mierze tak samo skuteczny. W przeciwnym razie, według ich nazwisk, myślę, że to Gienger klasyfikuje je według tego, co wywołują ich motywy (brzuch, oko, ...), co czyni je już dobrą serią. Ale to prawie nie przywołuje ich koloru ... Gdybyśmy pomnożyli wzory wspomniane przez różnorodność kolorów, dostalibyśmy, jak sądzę, także kilkadziesiąt metrów papieru.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Eugène Stroka

Agat uspokaja nerwy, zmniejsza zatrzymywanie płynów. Wzmacnia nerki, wątrobę i śledzionę, a także tarczycę. Polecany jest osobom, które nie mają orientacji, problemów z oczami i mają trudności z wyrażaniem siebie. Wznosi się do poziomu świadomości i promuje zgodę z wyższą jaźnią. Aura emanująca z agatu jest odpowiednia dla wojowników, dla tych, którzy chcą jako pierwsi wypróbować jakieś firmy lub wytyczyć nowe ścieżki. To klejnot silnych i zdeterminowanych osobowości. Daje odwagę i pewność siebie tym, którzy go noszą. Poprzednio symbolizował umiar i opanowanie namiętności, a także wykonywanie proroctw. Było to związane z czakrami gardła i śledziony, ciałami eterycznymi i mentalnymi. Był również stosowany w bólach zębów i bólach dziąseł. Ma moc dawania noszenia szczęścia i zdrowia. Pomóż uchwycić subtelne znaczenie rzeczy. Zapewnia lojalność i szczęście dla gospodarstw domowych. Pomóż pokonać przeszkody i pułapki potencjalnych wrogów. Doskonały kamień do medytacji, inspiracji i twórczej ekspresji.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Dori See

Ułatwia emocjonalny spokój. Noszony na szyi pobudza tarczycę. Zapewnia całkowitą harmonię zmysłów. Zrównoważyć płyny ustrojowe. Agat koronkowy to wspaniały środek uspokajający dla emocji i umysłu. Możesz myśleć o tym jak o detergentowym kamieniu mydlanym, który oczyszcza cię z mentalnych zanieczyszczeń. Może wesprzeć twój optymizm lub podnieść twoje myśli. Niebieskie koronkowe agaty nie chronią, ale zachęcają i wspierają. Pomagają również mówić i zapobiegają zatruciom pokarmowym.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Simon Vallières

Noszenie prążkowanego agatu jest jak suplement witaminy „B”. Łagodzi zaburzenia spazmatyczne. Możesz myśleć o tym jak o kamieniu przeciwskurczowym i antystresowym. Pomaga utrzymać napięcie poza tobą. Piotr woła o pomoc, kiedy potrzebujemy ochrony. Chroni nadwrażliwość, szczególnie w tłumie. Pomagaj osobom z fobiami. Doskonały kamień dla płodności. Nadal stosuje się go również w obrzędach związanych z płodnością w Afryce. Jest to kamień ochronny do podróży lotniczych. Doskonały na studia. Ten agat może pomóc w szybszym odzyskaniu siły fizycznej po operacji. Pomaga zerwać duchowe łańcuchy, ponieważ otwiera drzwi przeznaczenia. Umieszczony w trzecim oku, około 5 minut, natychmiast przywraca wigor.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Bori33

Agat natychmiast równoważy i harmonizuje szyszynkę, przysadkę i gardło (świadomość, wiedza i ekspresja). Uspokaja emocje i ducha. Kamień podporowy. Rozwijaj naszą świadomość, aby być gotowym na otrzymywanie wyższej wiedzy. Może zrównoważyć aurę i subtelne ciała. Doskonały w leczeniu infekcji ucha, zapalenia krtani, zapalenia gardła i zapalenia opon mózgowych. Pierre nazywał także „Pierre des Saints”. Wzmacniacz fizyczny w czasach stresu. Stymuluje gojenie się ran. Zapewnij zwycięstwo nad wrogami. Jest uważany za bardzo silny lek, ponieważ ma on wpływ na cały układ organiczny. Może uspokoić lub rozproszyć koszmary. Zaleca się noszenie go podczas ćwiczeń.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Emal Jori

Dzięki wstążkom jest uważany za kamień antystresowy i spazmatyczny. Może pomóc wyrazić frustrację i zgromadzone emocje. Odblokowuje obszar gardła, ponieważ pomaga utrzymać napięcie poza tobą. Równoważy tarczycę z przytarczycami. Łagodzi ból gardła i chrypkę. Kamień polecany byłym palaczom, ponieważ pomaga uwolnić wydzieliny. Łagodzi układ nerwowy. Pomaga poprawić wytrzymałość fizyczną. Przynosi radość i wyniesienie mentalne. Pomaga wyrównać ciało mentalne z ciałem eterycznym. Pomaga ludziom, którym brakuje pewności siebie. Jest również nazywany „kamieniem nadziei”. Pomaga także w wymianie energii między umysłem a eterem.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Kyle Lemmey

Doskonały kamień na wszystkie huśtawki fizyczne, ponieważ pochłania negatywne energie i pomaga ciału się wyleczyć. Rewitalizuje tkanki. Polecany osobom z tendencjami samobójczymi lub często podatnymi na załamania nerwowe. Promuje dyfuzję najwyższych energii na płaszczyźnie ziemskiej i rozprowadza je po całym ciele. Znakomity w leczeniu róży, wole, głuchoty, zatrucia i wszystkich zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Był stosowany w leczeniu chorób nerwowych, paraliżu, padaczki i zawrotów głowy. Noszone na szyi, dotyczyło zwłaszcza chorób gardła i migdałków. Uznano to za bardzo skuteczny środek w przypadkach żółtaczki, reumatoidalnego zapalenia stawów i niedoboru. Trzymany w dłoni obniża gorączkę, zwalcza osłabienie serca, przeziębienia, astmę i sprzyja emisji moczu.

 

DH//626 Re://T7190 [GuyC/Evge/Helen25/Dori/Bori/Emal/Kyle/Leoniew - Agate] post. 20-04-19

Leonie Williams

Kamień ten sprzyja otwarciu trzeciego oka i współpracuje z czakrami u podstawy gardła, aby zapewnić komunikację i rozeznanie na nowych i solidnych fundamentach. Jest zalecany dla osób uczących się nauk okultystycznych i hipnozy. Ma moc harmonizowania różnych płaszczyzn bytu: ciała, serca, intelektu i ducha. Energetyzowany przez światło słoneczne zwiększa energię otrzymywaną przez ciało fizyczne z płaszczyzny duchowej. W świetle księżycowym jest to korzystne dla aspektów mentalnych, emocjonalnych i duchowych. Na poziomie fizycznym doskonale nadaje się na bóle głowy, migreny i nerwobóle. Chroni mózg, leczy wolę, tachykardię i powiększenie śledziony. Doskonały do leczenia egzemy, półpaśca i wszelkich infekcji skóry. Ametyst wyjaśnia i przywraca równowagę racjonalnym i wrażliwym zdolnościom. Pozwala to na zmianę ostrości i poprawia szacunek do samego siebie. Uspokaja gniew i furię. Rozwiewa lęki i lęki. Oczyszcza krew i napełnia ją energią. Łagodzi silny ból wszelkiego rodzaju. Doskonały kamień do medytacji i intuicji.

 

 

 

 

 

 

 

Topic 7190627

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22 17:10:40

 

ÉMERAUDE

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Gustav Gwiden

Z przyjemnością witamy w Szmaragdzie, nonkonformistycznym Club, w zmysłowym otoczeniu, w przyjaznej i intymnej atmosferze, dyskretnych „małych zakątkach” i rozpieszczających. Dla Twojej wygody klub jest klimatyzowany. Przez 19 lat i aby Twoja chwila była przyjemnością, ciepłem i dobrym humorem, L'Emeraude oferuje wszystkie napoje bezalkoholowe (z wyjątkiem koktajli) i muzyczną atmosferę, która może być na żądanie. W chwilach ciepłego relaksu rozgrzeje Cię nowa strefa relaksacyjna, sauna, łaźnia turecka i masaż.

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Irone Yaffa

Miejsce stworzone dla melangizmu, huśtania się, ekshibicjonizmu, podglądactwa, kandulizmu. Miejsce, które przyjmuje wszystkie trendy. Lesbijki, homoseksualiści, biseksualiści, transseksualiści. Klub na trzystu metrach kwadratowych i monitorowany parking o podobnej wielkości, może również pomieścić kampery (również na noc, powiadamiając kierownictwo).

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Geof Lemyre

Potrzebujesz pielęgnacji twarzy, pleców, manicure lub usługi usuwania włosów, a następnie skontaktuj się z nami. Usługi te są świadczone przez wykwalifikowanego estetyka i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu w poniedziałek lub czwartek. Zarząd zastrzega sobie prawo wejścia. Fakt, że kierownictwo przyznaje ci prawo do wjazdu, nie przyznaje ci wszystkich praw, dlatego prosimy cię, abyś był na tyle uprzejmy, aby szanować lokal, członków i personel.

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Dori See

To bardzo obiecujący projekt, ale czy w okresie opanowania nie narażasz się na naruszenie obowiązujących przepisów? A może będziesz potrzebować prawidłowo wydanego paszportu, aby przyjmować tylko osoby, które już zaraziły się wirusem i zostały uznane za odporne?

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Helen David

Jesteśmy w trakcie promocji tej przestrzeni, która otworzy swoje drzwi w odpowiednim czasie. Nie ma strachu przed obecnością. Pomieszczenia zostaną utworzone, gdy tylko obecna firma, którą nasz przedstawiciel zamierza kupić za pośrednictwem konsorcjum, udostępni nam swoje pomieszczenia. Bieżący okres uwięzienia dobiega końca, oczywiście spodziewamy się, że będzie inny, ale ten niezbędny okres czasu jest wykorzystywany do zaprojektowania miejsca, miejsca relaksu, które zapewni oryginalność i zdrowe relacje między ludźmi, którzy chcą pozostać anonimowi, aby rozprowadzać się w przyjemności bez ujawniania swoich działań na placu publicznym. Nie chodzi o to, że ci ludzie prowadzą podwójne życie lub życie sprzeczne, ale posiadają uprawnienia nadane im przez ważne stanowiska w ich sektorach działalności, dlatego są zmuszeni do zwiększenia ostrożności w hobby, którego zwykłe społeczeństwo nie robi nie ma potrzeby prywatyzacji.

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Simon Vallières

Dziękuję za te wiadomości reklamowe, ale chciałbym odnieść się do tematu dnia, opowiadając o moich badaniach tego kamienia, który jest jednym z moich ulubionych. Egipcjanie wydobywali szmaragd już pięć tysięcy lat temu, a ich kopalnie wydobywali później Aleksander Wielki. Mówi się, że Kleopatra szczególnie lubiła ten kamień i że dawała szmaragdy z wygrawerowanym jej wizerunkiem. Te starożytne egipskie kopalnie nazywane są „Kopalniami Kleopatry”, ponieważ Królowa była zaangażowana w konsolidację swojego królestwa i utrzymanie kontroli nad swoimi operacjami wydobywczymi. Niektóre legendy mówią, że Graal został pocięty szmaragdem lub odłamkami szmaragdu, który kiedyś spadł z czoła Lucyfera. Uważano, że to święte naczynie, które pojawiło się w arturiańskich legendach Chretien de Troyes, zebrało krew z pięciu ran Chrystusa podczas ukrzyżowania. Prawdopodobnie było to związane z celtycką symboliką Kotła Dagdy; tylko najczystsi z Rycerzy Okrągłego Stołu mieli zaszczyt go zobaczyć.

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Jacek Wieslaw

W litoterapii szmaragd reprezentuje lojalność w przyjaznych i romantycznych związkach oraz szczęście, które zapewniają. Odeprze to fale ujemne i złe wpływy. Jego kontakt promowałby jasnowidzenie. Zwiększyłoby mądrość i cierpliwość. Noszona w pobliżu czwartej czakry serca, łagodzi emocje. Jest katalizatorem równowagi i dobrobytu, który pomógłby znaleźć wewnętrzny spokój i przyniósłby pokój i sprawiedliwość. Szmaragd jest kamieniem węgielnym rdzennej ludności May. Symbolizuje 40 lat małżeństwa. W zachodniej astrologii tradycyjnie kojarzy się ze znakami raka, ryb i byka. Wiadomo również, że jest korzystny dla Barana. W chińskiej astrologii jest to klejnot związany ze Szczurem.

 

DH//627 Re://T7190 [GSTM/Yaff/Alfa/Dori/Heln25/GuyC/Poli/Zoom - Émeraude] post. 20-04-22

Vincenzo Bléry

Jeszcze raz dziękuję, że z kolei zebraliśmy razem dwa szmaragdy, dokonując syntezy tego, co właśnie powiedziano tego mroźnego zimowego dnia w środku wiosny. Zaryzykuję osobiste zrozumienie spotkania, zwracając uwagę na delikatne pochodzenie ludzi, którzy noszą szmaragd na swoich palcach, szyi lub w sercu w celu stworzenia zbliżeń, słowo to zostało wzięte tutaj w przedłużenie wszystkich jego zmysłów.

 

 

 

 

Topic 7190628

 

DH//627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27 17:01:12

 

LAPIS-LAZULI

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Hugues Mayrand

Pokazał mi zupełnie inne zdjęcie niż te, które widzimy na stronie randkowej. To zdjęcie reprezentowało konwencjonalne wybrzeże pozbawione subtelności i jeszcze mniej dobrego smaku w aranżacji kolorów. Natychmiast odpowiedziałem.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Fryderyc Winnicky

Cóż, zrobiłbym to samo. Tak długo, jak umieszczenie zdjęcia kogoś innego, a także pozostawienie całego pokoju wyobraźni drugiego, do którego jest on wyraźnie skierowany, aby rozpocząć przygodę wszystko, co jest najbardziej losowe.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Simon Charest

A tym bardziej ekscytujące! Poczułem, że wchodzę do pustego pokoju, wiedząc, że ktoś tam był, ale stał się niewidzialny. Jak atak za draperią. Szedłem w kierunku środka tego miejsca. Było proste krzesło, kanapa, łóżko. Ten zawstydzony wybór sprawił, że czułem się komfortowo.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Janusz Marie

A jak to! I czy nie było zamkniętych drzwi prowadzących do wybranej przez ciebie wnęki? Może ocean był na horyzoncie? Zastanawiam się, czy w tej wielkiej wannie mogły być splecione dwa olbrzymy. Bardzo mięsisty.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Emal Jori

Próba ubioru wielkiej sprawy. Niektórzy mówią, wielki pokój. Inne, połączenie. Wyobraźmy sobie go. Tytuł profilu brzmiał „Budowa”. To już wskazanie, które jest zarówno precyzyjne, jak i subtelne.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Kyle Lemmey

Ale nie bądźmy zbyt kreatywni, zamiast tego zastosujmy litoterapię. I z powrotem do dodania słowa na obrazie. Konstrukcja na morzu, dlatego nosi akcesoria konstrukcyjne: kraciastą koszulę, pas konstrukcyjny, buty ze zużytymi, ale sztywnymi końcami, szare pończochy lub biel z szarymi wytłoczeniami na piętach i palcach. W domu zawsze można coś naładować.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Iwan Karol

Woda do kąpieli jest ciepła i zakopana, ma tę samą teksturę i ten sam zapach, co płyny, w których się ładuje. Szkoda, że wchodzę. Jeśli tam jest, ukryty za draperią, szkoda mu. Jeśli nikogo tam nie ma, tym lepiej, uwielbiam się relaksować wiedząc, że jestem sam w pokoju.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Jephet Lindt

Coś powstaje w umyśle, kiedy wolność angażuje się, pokazując swoją wrażliwość W nieznanym miejscu wszystko zagraża. Nieznany hałas. Pojazd, który parkuje nie wiedząc, czy kierowca nie jest mężczyzną ubranym w odzież budowlaną i który nagle wpadnie do pokoju. Wyszlibyśmy na dziwną dyskusję.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Simon Vallières

Zaczynam od zdziwienia, co on tutaj robi. Odpowiedział, że nie widząc nikogo, pozwolił sobie być w domu. Wciel się w atmosferę, wybierz film, kowbojski film, włóż kapelusz i oglądaj, jak robią to, co lubią. Utrzymywał swoje ubranie, ale w pełni ubrał się w wannie, włączył wodę.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Robert Desbiens

Odpowiadasz mu, kiedy ma się dobrze. Nigdy nie jesteś tak dobrze obsłużony jak sam. Rzeczywiście stoisz przed kimś, kto zdecyduje się nie objawiać się w zdrowym rozsądku, ale ilustruje obrazem znacznie więcej niż słowa mogą powiedzieć. Szanujesz ten dystans i wciąż jesteś rozpieszczany wyborem.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Dori See

Argument filmu jest solidny: w rzece są dwie kategorie kowbojów. Ci na krawędzi zostali zaatakowani przez tych, którzy wylądowali z końmi w błotnistych wirach, ale ci ostatni nie wypowiedzieli ostatniego słowa: lassos wiruje w powietrzu.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Jacek Wieslaw

Ze swojej strony uważał to miejsce za pół-odkryty zaułek, w którym widzi wszystko wygodnie zainstalowane w zaciszu dużej rynny do picia, a jego oczy zmieniają się między ekranem a twoją obecnością. To przynajmniej zaproszenie, by wstać i zbliżyć się do jego fikcji. Przyznaj, że o tym śnisz.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Yannick Hekanak

Tak, jestem tego w pełni świadomy. Byłoby mi też bardzo dobrze uwolnić się od codziennych zadań, pozwalając mi przejść do małej fantazji w zmysłowym mikserze. Odejdźmy od zwykłych myśli, wyjdźmy z naszych przymusowych kajdan. W końcu jego miejsce jest również twoje.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Yannick Desautels

Całkowite porzucenie, jedyna znana peroracja naszego życia, dokonuje się w zoptymalizowanym rozwoju naszej świadomości. Spełnienie niektórych idzie w kierunku dobra, którego jestem pewien. Jeśli jest to ewolucja ku śmierci, również będę szczęśliwy, ale inaczej, ponieważ on wygra swój początkowy zakład: śmierć jest zawarta w infrastrukturze bytu i że byt jest całkowicie mu oddany .

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Jussi Oelsner

Myślę, że to za daleko posuwa się abstrakcyjnie i że w tej chwili jesteście dwoma graczami, którzy po prostu chcą grać. Czy lubisz dobrego kowboja, który pociąga dobro, zbliż go do siebie i idź się z nim spotkać, skoro masz już połowę drogi.

 

627 Re://T7190 [Troj/Kumb/Simon90/Janu/Emal/Kyle/Lech/Jeph/GuyC/Robi/Dori/Poli/Heka/Usla/Oels/Helen25 - Lapis-Lazuli] post. 20-04-27

Helen David

I oto oni połączą się. Był to główny cel obrazu, w którym pozwolił sobie marzyć, i być może jest to początek długiej historii między nimi, dłuższej niż film, który kończy się nie dając brak moralności, prawdopodobnie sądząc, że dał wystarczającą przyjemność.

 

 

Topic 7190625

 

DH//625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:15:28

© photo - Montage Digital - Helen David - Quartz et Alumine

PIERRES

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:15:28

Tutaj szukam informacji na temat kamieni, których nie wolno używać razem, przeciwwskazań terapeutycznych, złych skojarzeń kamieni. Wiem, że perydot nie powinien mieć kontaktu z innymi kamieniami, ponieważ przejmuje właściwości innych kamieni, które następnie tracą swoje działanie i że szmaragd traci swoje działanie w kontakcie z innymi kamieniami. Ale czy są inne specjalne kamienie? czy niebezpieczne, a nawet szkodliwe skojarzenia? Z góry dziękuję za wasze światła!

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:18:52

Przeprowadziłem badania na ten temat, wydaje się, że konieczne jest przede wszystkim stosowanie kamieni o tym samym składzie chemicznym lub tych samych kolorach i unikanie mieszania. Wydaje się, że nie ma więcej przeciwwskazań niż to. Pozostaję jednak zaintrygowany, ponieważ prace nad czakrami są wykonywane z kamieni o różnych składach chemicznych i kolorach, więc?

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:20:30

Skład chemiczny ... Nigdzie go nie widziałem. Z drugiej strony tak, właściwości i kolory muszą być rozdzielone, jest najlepsze. Załóżmy, że włożyłeś do kieszeni kwarc różowy i karneol. Kwarc różowy: kojący. Karneol: nerwowość / energia. Natychmiast widzimy konfrontację, którą to stworzy, i zerowe właściwości, które z tego wynikną. Istnieje wiele innych takich przykładów, które pokazują, że mieszanie kamieni o zbyt różnych / przeciwnych energiach / właściwościach niekoniecznie jest zalecane.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:21:59

To jest przykład, który zawsze daję, w końcu mówię, że nie powinieneś wkładać czerwonego jaspisu z różowym kwarcem, ale chodzi o to samo. Zostałem spalony przez „litoterapeutę”, ponieważ często noszę na sobie kilka kamieni, 2/3, patrz maksymalnie 4, jeśli mam stringi, naszyjnik czy nie, powiedziała mi, że to bardzo niebezpieczne, ponieważ było wiele przeciwwskazań, ponieważ szukam tych przeciwwskazań, to ona powiedziała mi o składach chemicznych, które bardzo często są związane z kolorem minerałów.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:23:41

Wydaje się oczywiste i logiczne, aby nie łączyć kamieni o przeciwnych cnotach, ale nie widzę, jak złożenie ametystu i kwarcu różowego stanowiłoby na przykład problem, dla mnie są to dwa uzupełniające się kamienie, które bardzo dobrze harmonizują , jeden uspokaja mnie od wewnątrz, a drugi otacza mnie świeżą energią z zewnątrz.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:26:08

Ja też nie widzę i nigdy wcześniej nie słyszałem o tej historii kompozycji. Ja również chciałbym was wszystkich zapytać o opinię. Zwykle noszę dość ciemny turkus, zielony pasmowy czarny malachit ma przezroczysty zielony i różowy fluoryt (tak, naprawdę zależy mi na ostatnim). Nie sądzę, by się kłóciły, ale może coś źle zrozumiałem? Nie rozumiem też niczego na temat składu kamieni, ale czytałem, że szmaragd nie lubi przebywać w obecności innych kamieni ... nie mam pojęcia, dlaczego i jak.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:27:12

Chciałbym tutaj zebrać wszystkie informacje, doświadczenia każdego i wszystkich, dotyczące różnych możliwości wykorzystania energii kamieni na naszych zwierzętach. Wybrałem trzy metody użycia: noszenie kamienia w szaliku zawiązanym na szyi kota lub psa, kamień umieszczony w misce z wodą i wreszcie eliksiry mineralne. Osobiście chcę przyjść z pomocą przyjaciela, który opiekuje się schroniskiem dla zwierząt, więc często mamy chore, starsze lub behawioralne zwierzęta, na których testuję kamienie, ponieważ mamy stosunkowo dużą liczbę zwierząt używam noszenia kamienia zawiązanego w szalik na szyi psów i kotów, który wydaje mi się najprostszy i najbardziej dostosowany do potrzeb każdego z nich. W tej chwili mam bardzo dobre wyniki z hematytem, aby na przykład przyspieszyć gojenie się rany, możemy również uzupełnić HE lawendą w pożywieniu, kropla na posiłek jest więcej niż wystarczająca, ponieważ unikać infekcji. Karneol przywraca apetyt starym lub słabym zwierzętom, testowałem na psach i kotach osłabionych wiekiem lub chorobą, karneol przywraca pęd i chęć życia, zwierzęta wydają się wychodzić z ich letarg, i znów smakuje, aby wyjść i otwiera się na zewnątrz.

625 Re://T7190 [Troj/Emal/Kumb/Bori/Lech/Poli/Metr/Janu - Pierres] post. 20-04-18 17:29:41

Osobiście przetestowałem już eliksir calcedony na gardło mojego kota i kunzyt, aby go uspokoić podczas podróży, w przeciwnym razie jest zbyt poruszony, aby nosić kamień lub pozostawić go w zasięgu ręki! To jest problem kotów, ponieważ mogą szybko się przyczepić i zadławić się obrożą lub szalikiem, kładę to tylko na starszych kotach, które nie wspinają się zbyt wiele i które pozostają cicho przy dom Jeszcze nie odważę się zrobić eliksiru, nie czuję się gotowy ani wystarczająco poinformowany, ale wydaje mi się, że eliksir może być praktyczną metodą dla kotów.