Topic 7190620

 

DH//620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 16:44:28

© photo - Montage Digital - Gobi - WueWang Meat Merket

PANDÉMIE

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 16:44:28

Jesteśmy środku tego wszystkiego. Najbiedniejsi są nasi starsi. Wiele zastanawiamy się nad pochodzeniem tego wyglądu w listopadzie ubiegłego roku. Chińska wioska, w której pojawił się wirus, jest związana z laboratoriami. Co zaczyna być jasne w naszych umysłach. Pozostaje pytanie, dlaczego coś nie zostało powiedziane? Czy istnieje tak dobrze utrzymany sekret?

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:04:15

Tajemnica jest utrzymywana przez całą populację, ponieważ każde przedsięwzięcie zniszczenia musi być przeprowadzone z największą dyskrecją. Amerykanie słono zapłacili za swoją chełpliwość, kiedy ujawnili Rosjanom przepis na bombę atomową. Doprowadziło to do zimnej wojny. Pamiętaj, jak podzielono Europę. Żelazna kurtyna, ściana wstydu. Nie ufamy wystarczająco słowu, które towarzyszy morderczemu blaskowi, który towarzyszy zemście, zawsze podyktowanej ideą zwierzchnictwa. Chiny Hipoteza szczepu pochodzącego od nietoperza została zaproponowana, ale obecnie nie została ostatecznie ustalona. Emerytowany profesor Uniwersytetu Kolorado, światowego autorytetu w dziedzinie toksykologii, który współpracował już z rządem japońskim w niektórych dochodzeniach kryminalnych, przedstawia nam swoją opinię: nazywa się Anthony Tu.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:05:29

Wiemy, co zostało powiedziane. Uważa się, że głównym źródłem wirusa jest zwierzę. Są to zwierzęta przeznaczone do konsumpcji sprzedawane na malowniczych rynkach małego miasteczka. Ale naukowiec ma intuicję, że raczej by się pojawił z powodu błędu obsługi w laboratoriach wirusologicznych, które znajdują się w tym samym mieście. To laboratorium służy do badań i kultury.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:08:01

Tak, w tym mieście jest krajowa akademia nauk. Istnieje również krajowe laboratorium bezpieczeństwa biologicznego, które zezwala na badania i eksperymenty w kontekście wojskowym. Istnieją inne zakłady wysokiego szczebla, a także niższe, takie jak centrum miasta do analizy rzadkich chorób. Wszystko to niszczy z pewnego punktu widzenia tezę przypadku.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:10:31

Wyciek patologicznych szczepów nie jest rzadkością. Słynny jest przypadek, który miał miejsce czterdzieści lat temu, w 1979 r., Kiedy w Związku Radzieckim były emanacje wąglika. To było w mieście Swierdłowsku. Wyciek przyszedł od pacjenta z ostrym zespołem płucnym w miejscowej populacji. Mówimy o epidemii zespołu ciężkiego ostrego układu oddechowego, która rozpoczęła się na początku 2000 roku w prowincji Guangdong, a następnie rozprzestrzeniła się na wyspę Tajwan w następnych miesiącach. Władze na Tajwanie prowadziły badania i dochodzenia. Ich badania miały na celu lepsze poznanie wroga, starając się nie wywołać dramatu, którego niestety nie udało się uniknąć.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:12:37

Specyfika tego wirusa polega na tym, że nawet przed rozwojem choroby wirus jest przenoszony z człowieka na człowieka za pomocą aerozoli. Oznacza to, że wirus jest przenoszony drogą powietrzną. A ponieważ nie można się zaszczepić, nawroty są możliwe. To sprawia, że kroki w celu zatrzymania rozprzestrzeniania są niezwykle trudne. Jest dość zbliżony do wirusa zespołu ostrej niewydolności oddechowej, ale struktura molekularna różni się o cztery punkty. Wymyślam coś bardzo interesującego: te cztery różnice raczej nie występują w naturze. Z drugiej strony, po pojawieniu się nowego wirusa, Amerykańskie Centrum ds. Zapobiegania Chorobom Zakaźnym zaoferowało wysłanie Wuhan specjalistów od chorób zakaźnych, aby pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się choroby. Czy wiesz, jaka była reakcja Chin? Absolutna cisza. Można się zastanawiać, czy Chiny mają coś do ukrycia. Pod koniec stycznia Ludowa Armia Wyzwolenia wysłała kobietę, o której wiadomo, że jest wiodącym specjalistą w dziedzinie broni bakteriologicznej, do Wuhan, która również uniosła brew.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:15:22

Mówi się, że pierwotne źródło pochodzi od zwierząt przeznaczonych do sprzedaży na rynkach Wuhan i Hankou, ale możliwe jest, że tusze zwierząt laboratoryjnych były sprzedawane na tych rynkach, a nie kremowane przez agentów, którzy mieli chcę zarobić trochę pieniędzy. W chwili upadku Związku Radzieckiego nasz ambasador otrzymał wiele telefonów i listów od Rosjan, którzy zaproponowali kupno pod płaszczami jadów węży z biologicznych laboratoriów ZSRR. Podczas uprawy niebezpiecznego wojskowego wirusa lub patogenu musisz jednocześnie przygotować duże ilości szczepionek lub antyoksyn. Ale fakt, że wiele czynników zakaźnych jest wytwarzanych przez wiele krajów jako broń bakteriologiczna, jest faktem. Na przykład naturalna ospa została wyeliminowana, ale jest potencjalnym kandydatem na broń bakteriologiczną. Bacillus wąglika był używany jako broń przez terrorystów w Stanach Zjednoczonych. Nie sądzę, że byłoby zaskakujące, gdyby nowy koronawirus został upuszczony podczas testu broni biologicznej z powodu złego zarządzania protokołami bezpieczeństwa. W 1997 r. Tajwan został dotknięty epidemią pryszczycy, która spowodowała znaczne straty ekonomiczne wśród hodowców świń. Jednak w Stanach Zjednoczonych niektórzy obserwatorzy sugerują, że epidemia nie była spowodowana szczepem tajwańskim, ale szczepem pochodzącym z instytutu badawczego w Lanzhou w prowincji Gansu w Chinach. Później zapytałem instytut badawczy na Tajwanie, który odpowiedział: Jest to możliwe, ale prawda pozostaje nieznana. Miałem również okazję to zweryfikować, pytając osobę odpowiedzialną za broń bakteriologiczną w Ludowej Armii Wyzwolenia, która oczywiście zaprzeczała wszystkiemu. Inicjatorzy tego rodzaju działań zawsze będą zaprzeczać jakiemukolwiek zaangażowaniu, nawet jeśli byłoby to całkowicie celowe. Dlatego zbieranie informacji jest niezbędne. Badania nad bronią chemiczną, bakteriologiczną i trującą mają miejsce na całym świecie, nie tylko przeciwko ludziom, ale także przeciwko bydłu i ziarnom. Jeśli wiesz, co badają twoi przeciwnicy, możesz już przygotować metodę obrony.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:17:29

Tajwan doświadczył epidemii zespołu ostrej niewydolności oddechowej w 2003 r., Ale w tym czasie rządowi kierowanemu przez Postępową Partię Demokratyczną odmówiono udziału, nawet jeśli tylko obserwator na Zgromadzeniu Ogólnym Światowej Organizacji Zdrowia. Eksperci epidemiologiczni bezpośrednio związani z wiceprezydentem są szczególnie czujni, szczególnie wobec wszelkich nieznanych chorób z Chin. Więzy ze Stanami Zjednoczonymi są silne, więc reakcja Tajwanu na pojawienie się nowego koronawirusa była nawet szybsza niż w Japonii.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:19:49

W Stanach Zjednoczonych, Rosji i Korei Północnej poziom czujności przy pierwszych znakach był znacznie wyższy niż w Japonii. W rzeczywistości wszystkie kraje, które prowadzą lub prowadziły badania nad bronią chemiczną, bakteriologiczną i truciznami. To zapewniło im bardzo wysoki poziom świadomości tego problemu.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:22:17

Zgadzam się z tym. Musimy rozważyć wczesny rozwój leków i terapii, wprowadzić rygorystyczne protokoły, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się obecnie zidentyfikowanych infekcji, opracować sprzęt do kwarantanny na wypadek awarii, na przykład izolowany statek szpitalny. Najważniejsze, aby nie kryć się za teorią podsumowań na temat nieznanych wirusów i usprawnić zarządzanie zewnętrznymi informacjami wrażliwymi na pojęcie kryzysu.

 

 

 

Topic 7190637

 

DH//637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15 17:00:01

 

 

POLKA BLUES

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

TROJAN

Pożyczyłbym sobie dobrze, aby zapisać ostatnie dialogi, aby zabrać je na brzeg bagna, co pozwoliłoby mi również przyczynić się do zbierania rzeczywistości na trzecią rocznicę. Ale rzeczywistość rozczarowała moje życzenia. Moje ostatnie wymiany (nawet najświeższe) z użytkownikami tej witryny nie pokazują nic znaczącego, aby moja bla-bla mogła zostać zapisana w archiwach. Cóż, to dobrze, muszę powiedzieć. Ta przeklęta pandemia uczy nas cierpliwości. Ale kto mówi, że cierpliwość mówi, że nie można liczyć na przyszłość. Przyszłość jest dziś po południu. Albo dzisiejszej nocy to wszystko zależy, ale odmawiam przyjęcia jutra jako bezpiecznej przyszłości. Chyba że przez czternaście dni przebywałem w swoim środowisku z zamkniętymi oknami i głuchymi na dźwięki tego świata. Co nigdy nie jest moim przypadkiem.

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

KUMBY20

Miejmy szlachtę, by przejść naszą turę i kontynuować. Lato jeszcze nie nadeszło. W tej chwili trochę ich boimy, ale weźmy przykład trzech, które minęły od początku tej pracy. Pierwszy dopuszczał wszystko. Dał dużo siły naszemu projektowi. Drugi, jak pamiętamy, przyniósł bezprecedensową falę upałów w naszych regionach. Miniony rok był bardziej zgodny z tym, czego oczekujemy od lata bez deszczu, bez niezgody i bez historii. Nie było gorąco, z wyjątkiem jednego lub dwóch popołudni. Pamiętam jednak ostre wspomnienie, słońce bez światła, lato, które wywołało żałobę. Nie śmiem się zastanawiać, co to będzie. Na zewnątrz będzie trochę mniej, a znacznie mniej, jeśli sytuacja się pogorszy, i wydaje się, że zniknęły z powodu różnego rodzaju poślizgnięć. Masz całkowitą rację, twierdząc, że drugą chwilą, którą żyjemy, jest jedyna przyszłość, która może się nam przytrafić, ta, która stoi przed nami i którą możemy zobaczyć.

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

LECH92

Istnieją miliony tematów rozmowy, ale przez ostatnie osiem tygodni mieliśmy do czynienia tylko z jednym. Mówimy teraz o wirusie, który nigdy nie zniknie. Czy ludzkość decyduje się na śmierć przed samą godziną śmierci? Ubrani jak maski kosmonautów, czy to jest to, do czego mamy tendencję? Jest to bardzo ironiczne, że rząd został wybrany z powodu nietolerancji twarzy zakrytych z powodów religijnych i który jest w przededniu narzucenia noszenia maski wszystkim. Nie mamy już odwagi rozmawiać z innymi. Zaczynam odczuwać pewne zniechęcenie: ci, którzy przed wybuchem pandemii nie radzili sobie zbyt dobrze, odpuszczają, dzielni stają się agresywni, upadamy. Zawsze przewidywałem, że koniec świata nadejdzie nieskończenie mały, nie przez uderzenia pocisków większych niż ziemia, ani przez elementy, które człowiek jest w stanie ujarzmić.

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

JANUSZ92

Obserwujemy wiele nowych elementów. Niektóre z nich są bardzo niepokojące. Uważa się, że wirus może być przenoszony drogą powietrzną samodzielnie, tak jakby miał skrzydła. Inni wyobrażają sobie, że może nam się to przydarzyć, ponieważ jest transportowane przez krople deszczu. Odkrywamy to każdego dnia. Ilekroć myślisz, że wiesz o tym coś pewnego, następny dzień przynosi sprzeczne informacje.

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

BORI33

Nie ma potrzeby rozpowszechniania wszystkich błędnych informacji na temat tego wirusa. Nie poddając się negacji, myślę, że jest bardziej agresywna niż jest. Gdy ktoś, kto nigdy niczego nie złapie, dostanie ciężkiej grypy raz na dziesięć lat, wirus, z którym się spotka, jest poważniejszy niż przeciętny. Ci, którzy umierają w momencie tego ataku, ponieważ cierpią na chorobę, za którą są czasami odpowiedzialni. Mam wielkie współczucie dla palacza, który umiera na raka płuc, ale mówię mu: „Mogłeś przedłużyć swoje istnienie, rzucając palenie”. Jestem dumny, że zawsze dbałem o swoje zdrowie. W ten sposób, jeśli vitus pojawi się w mojej okolicy, jestem pewien, że go pokonam.

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

EMALJORI

W naszej społeczności przechodzimy przez wiele biurokratycznych wygłupów i widzimy rozczarowujące wyniki, jakie daje. Biedni ludzie popadają w nędzę. Miasto musi kupić maski, aby je dostarczyć, ponieważ nie zarabiają wystarczającej ilości pieniędzy, aby je kupić dla siebie. Nasi przywódcy używają maski, która wkrótce stanie się obowiązkowa, aby uzasadnić katastrofalną sytuację w Montrealu. Nawet Nowy Jork, o którym wiadomo, że był centrum epidemii, naprawił swoją sytuację. Taki mały organizm z niespodzianki w Chinach ...

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

SIMON90

Nie jest mądre z twojej strony przypominanie nam, że zawsze jesteś ponad walką ze swoimi pomysłami i małym współczuciem dla tych, którzy nie mieli szczęścia i odwagi. Mam nadzieję, że bardzo kontrolujesz swoje przeciwciała i witalność młodocianych, jeśli kiedykolwiek spotkasz się z tym wirusem, który wydaje ci się być czujnym, aby ukarać tych, którzy nie są na dobrej drodze.

 

637 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-05-15

ALEKSY

Nadchodzi nieporządek, nie miejmy złudzeń. Zaburzenie nadchodzi, a jego skutki będą gorsze niż u małej bestii, która być może jest tylko małym mikrobem, ponieważ udowodniono, że ci, którzy na nią umierają, mieli już wcześniej inne problemy. Nie chcę nikogo zaalarmować, ale zaburzenie nadchodzi i bardzo dobrze zrekompensować to zaburzenie, zorganizowane przez naszych przywódców oraz przywódców naszej planety, Chin, Stanów Zjednoczonych i tak dalej. Kilka razy słyszę, że słynny, długo oczekiwany wirus już istnieje i że czekamy na odpowiedni moment, aby go wstrzyknąć: zawierałby mikroczip, który pozwoliłby wielkim mocom lepiej nas kontrolować.

 

 

 

Topic 7190644

 

DH//644 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/Kumb/Poli/Koss/Emal//Troj/Kyle- Délégué] post. 20-06-07 17:50:28

 

 

DELEGAT

 

 

BORI33

W okresie Covid, od połowy marca do końca maja, Erik, w wulkanie, magicznie wykonał swoją pracę jako delegat. Do tego stopnia, że pokusa byłaby silna, aby poprosić go o drugi mandat. Ma jednak prawo do zasłużonego odpoczynku, zwłaszcza, że zgromadził ogromną książkę adresową, która była całkiem uzasadniona.

 

POLISHBABKA

Zgadzam się z tobą, że Erik-David ma zbyt wielu przyjaciół. Tak, jego historia jest dobrze zaopatrzona i ma niezawodne doświadczenie, ale to oznacza, że musi zerwać z dobrymi przyjaciółmi, takimi jak Hellsboy, a zwłaszcza z MtlMichel, który jest w nim całkowicie zakochany. Nawiasem mówiąc, z twojej winy.

 

KOSSIMINE

Przejrzałem inne nominacje. Spontanicznie miałem małe pragnienie - muszę powiedzieć - reanimować Digital. Ale patrząc na szczyty z 2011 roku, uderza mnie nieprawdopodobieństwo, jakie mieliby dzisiaj. Wszystkie jego zdjęcia są hipersztuszowane ze stopniowym wzmocnieniem kontrastowej jasności. Wygląda to na obowiązki studenta, który nie jest bardzo uzdolniony, przepraszam za niego, gdy znaliśmy w tym czasie jego wrażliwość (nawet jeśli czasami dała to w nijakości) i jego profesjonalizm. Trudno byłoby nam w to uwierzyć. A potem zmarł w wielkim pożarze w 2013 r. Ponowne uruchomienie go byłoby bardzo fikcyjne.

 

LECH92

Przez Ciebie! Z pewnością nie jest to wina ryby, jeśli znajdzie się na talerzu rybaka ... Przynajmniej David nie był zmuszony, jak biedny Seawolf, do rezygnacji bez nadziei na powrót.

 

EMALJORI

Co do Guillaume, bałbym się wyczerpania sprzętu. Ma dużo zdjęć (znowu trochę zbyt polizanych), ale wszystkie pochodzą z tej samej sesji. Czy ktoś pomyślał o Adidasie? Polak ... Myślę, że dałoby to dużą wiarygodność.

 

TROJAN

Czy myślałeś o Ewangelii? To on zbiera najwięcej wiadomości po Alfie. Zdaję sobie sprawę, że wymagałoby to dość wyrafinowanego wsparcia logistycznego, ponieważ nasza Ewangelia jest jednym na antypodach drugiego, ale nie moglibyśmy prosić o więcej niż czarnego ambasadora w tym dniu planetarnej demonstracji na rzecz sprawiedliwości rasowej.

 

KUMBY20

Myślałem również o Adidasie, ale problem polega na tym, że musiałby zostać przeniesiony z Ottawy do Montrealu i uważam, że warto mieć profil na Ottawie, to zabiera nas jako ambasadora w Outaouais.

 

ALEKSY

Dokładnie przestudiowałem kandydaturę Ulrica, który jest przeciwny problemowi podwójnego nicka. Jeśli mamy dwie osoby na jedną Ewangelię, skończymy również z dwoma nickami dla tej samej osoby, co może wydawać się bardziej normalne z ścisłego punktu widzenia podobieństwa, ale to niemal natychmiast komplikuje wejście w materiały. Jeśli jestem na zdalnej stronie (jak Recon lub 411) i mówię jako Oasis25: „Idź zobaczyć mój profil o nazwie Ulric-92”, może to nie być morze do picia , ale postawmy się w miejscu przeglądarki, która wkrótce odkryje, że jego oaza, oprócz tego, że zbiera kolekcje o wiele bardziej profesjonalnie niż jedna, również współżyje z pewnym ... „Oasis25” który jest postacią Symbiozy i który nie ma nic wspólnego z rygorem, do którego sam Jeth od zawsze był wolny. Dostosowanie wszystkich do zgodności jest nie do pomyślenia. Doświadczenie twinningu RD i Humidex pokazuje nam nawet dzisiaj, że była to jedna z najgorszych decyzji DH w połączeniu z MDeep.

 

KYLE2742

Posłuchaj, Alpha kończy swój mandat 10. 10. Pokusa byłaby na tyle silna, że nie wybrałaby go ponownie na opozycję purytańską, która zawsze stara się, aby możliwe było to, co najlepsze ze światów. Ale Alfa dał nam bardzo cenną lekcję: że tyłek ma wszystko i że twarz jest często drugorzędna. Ci, którzy rozpoznali różne modele, których używał w ostatnich miesiącach, szczególnie w okresie wakacyjnym, są nieliczni w porównaniu z tymi, którzy poznali go dogłębnie. I jak możemy zapomnieć, że Alek był naszym najlepszym ambasadorem pod względem pisarskim? Czy nie towarzyszył Alexowi w historii naszych romansów z Damienem? Dajmy mu zasłużony rok naukowy i uczyńmy z niego niezwykle delikatny profil, czas na zapomnienie. W naszej polityce sześć miesięcy zapomnienia to więcej niż potrzeba, aby stworzyć wieczność. Jego przeciwnicy też o tym zapomną. Postawiłbym następujący zakład: Alek ponownie staje się Alek. Zawsze będzie czas na reanimację, ale proszę, nie wysyłaj go na szafot. Zostalibyśmy na długie okresy pokuty. Myślę, że Alek jest tajemnicą i dlatego powinien być na zawsze.

 

HEKANAK

Za każdym razem, gdy kontynuuję eliminację, mówię sobie, że Guillaume będzie naszym najlepszym przedstawicielem. Masz rację, mówiąc, że jego zdjęcia mają pewną nieprawdopodobność, Emal, ale nie wszystkie. Odzyskaliśmy całe jego portfolio dziś rano. Imponujący. Uważam, że byłby to doskonały wybór. Po pierwsze, nie jest znany na portalach randkowych, co z początku byłoby utrudnieniem, ale później szybko zyskałby zaufanie opinii publicznej, ponieważ niektóre jego zdjęcia są bardzo akceptowalne, będąc w korpus, w którym nie brakuje blasku. A potem pamiętajmy, że musi on przeprowadzić rozmowę, zanim stworzy przynętę, co Gispel robi cudownie, ale nie przyciągnie nikogo intelektualnie. Tym, który najlepiej spełniłby tę funkcję, był w rzeczywistości Koios. Masis, czy możemy sobie wyobrazić, że Koios zdalnie temiruje jego fanklub, który dla nas nie jest zainteresowany?

 

 

 

Topic 7190645

 

DH//645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16 17:26:42

 

 

MANDAT

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

ALEKSY

Brak odnowienia mandatu dla wulkanu, ani dla tych, których badaliśmy. Guillaume będzie miał ciężkie obowiązki. Czy będzie miał charyzmatyczną moc, jaką miał wówczas David-Digital? Jego tekst na temat wielkiego pianisty nie był tak przekonujący, jak by się mogło wydawać. Ze swojej strony Koios miał wyciąg z Maldorora, który również nie przyniósł mu wielu sukcesów, ale przynajmniej ci, którzy byli w to zaangażowani, byli w stanie zrozumieć psychologiczną intensywność postaci. Kiedy patrzę na sportowy aspekt Guillaume'a, waham się, by wprowadzić go w zbyt intelektualne sfery. Jednak zmierza w kierunku świata mowy i myśli, że jego przyszli naśladowcy będą napędzani.

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

OELSNER

Wydaje mi się, że w tym ćwiczeniu powinniśmy powtórzyć wszystkie jego interwencje na DH i na bagnach. Zobacz nie tylko, w jaki sposób jest umieszczony w świecie fantasy, ale w jaki sposób jest wyrażony z ściśle językowego punktu widzenia. Może być konieczne zmuszenie go do przepisania niektórych ze swoich udziałów na różnych stronach, na których się pojawia. Zobacz, kim są jego przyjaciele, jakie są jego zainteresowania. To marynarz, Wodnik, bystrza, którym prawdopodobnie nie należy pożyczać szaleństwa Oriona. Ten ostatni również nie zwerbował wielu ludzi.

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

SIMON90

Jedno z nas robiło rzeczy cudownie. Czy pamiętasz zodiak? Jego życiorys sprawił, że śniłeś, brał udział w konferencjach, specjalizował się w tantryzmie, innymi słowy, dumnym przedstawicielem całej branży naszych witryn. Sugeruję, abyśmy skierowali go do tego zawodu, abyśmy zrobili z niego plakat, ale uważaj, zamiast być profesjonalistą, jak nasz drogi Zodiak, zróbmy to dla początkujących. Będzie to tym bardziej współczujące i tym bardziej skłonne do odkrycia. A co może być bardziej naturalnego, jeśli pokazuje się w świetle erotycznym, pokazując swoje atrybuty? Sprawimy, że przeniknie ona do wielkiej operacji religijnej, z dołączonym do niej językiem: Zach. Jak myślisz, co moi dobrzy przyjaciele?

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

JANUSZ92

Sugeruję, aby udzielić mu niezwykle istotnego wywiadu merytorycznego na temat tantryzmu, że włączamy ten wywiad do naszych elementów religijnych. Niech mówi o wierze, o swoich przekonaniach. W prostym, dostępnym języku. Ale niech będzie przedstawicielem całej społeczności, w tym kobiet. Jest bardzo otwarty, skorzystajmy z okazji, aby poszerzyć swój umysł. Musimy przeanalizować każdą jego interwencję.

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

KUMBY20

Wywodzi się z długiego okresu ascezy. Nie chce wracać do przesady w życiu seksualnym, ale dąży do równowagi. Dlaczego nie kochanek? Chciałbym, aby facet, który tak jak ja inwestuje w biznes masażu, skojarzył się, a nawet lepiej, założył wspólny projekt. Aby to zrobić, musiałby najpierw kliknąć dwoje z nas. Pochodzę z Polski. Nazwa Guillaume po polsku nie istnieje ... chyba że nazywa się Wilheim ... trochę skomplikowana dla naszych młodych mózgów. Dajmy mu imię Willa, wszystko ujednolici.

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

TROJAN

Nie ma potrzeby. Zaraz po objęciu urzędu nie potrzebuje już imienia, tożsamości, sformułowań ani życiorysu. Jest już przyjęty i uznany. W naszej chęci dochodzenia siebie przez prawdziwego wodza wysłaliśmy go jako emisariusza, nawet jeśli oznacza to pozbawienie nas jego usług w razie niepowodzenia. Zrobiliśmy dobrze, aby umieścić go online od ostatniego wtorku. Nie widzieliśmy tego jeszcze w pracy, ponieważ byliśmy bardzo urzeczeni naszą prośbą o pomoc rządową.

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

LECH92

Tak, masz rację, a teraz, po ośmiu dniach służby, zadziwia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego objęcia urzędu. On jest tym, o którym wszyscy marzymy. Jej uśmiech, czasem drażniący, czasem poetycki i nerwowy, dodaje nam poważnej lekkości. Umieściliśmy go w stolicy. Z miejsca, w którym dotknęliśmy brudnych pieniędzy, lśni bosko czyste złoto. Czy w tej kolebce niewinnej miłości możemy obawiać się czegoś negatywnego i niezgodnego?

 

645 Re://T7190 [Alek/Oels/Simon90/Janu/Kumb/Troj/Lech/Hunt - Mandat] post. 20-06-16

HUNTER

Twój długopis, miły poeta wspólnik, leci między zbłąkanymi biegunami przeciwieństw. Dołączam do waszego szczęśliwego majaczenia, życząc dobrego mandatu temu przedstawicielowi naszej społeczności, który zasłużył nam na bogactwo i dumę. Narodził się mężczyzna.

 

 

Topic 7190620

 

DH//620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 16:44:28

© photo - Montage Digital - Gobi - WueWang Meat Merket

PANDEMIE

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 16:44:28

Jesteśmy środku tego wszystkiego. Najbiedniejsi są nasi starsi. Wiele zastanawiamy się nad pochodzeniem tego wyglądu w listopadzie ubiegłego roku. Chińska wioska, w której pojawił się wirus, jest związana z laboratoriami. Co zaczyna być jasne w naszych umysłach. Pozostaje pytanie, dlaczego coś nie zostało powiedziane? Czy istnieje tak dobrze utrzymany sekret?

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:04:15

Tajemnica jest utrzymywana przez całą populację, ponieważ każde przedsięwzięcie zniszczenia musi być przeprowadzone z największą dyskrecją. Amerykanie słono zapłacili za swoją chełpliwość, kiedy ujawnili Rosjanom przepis na bombę atomową. Doprowadziło to do zimnej wojny. Pamiętaj, jak podzielono Europę. Żelazna kurtyna, ściana wstydu. Nie ufamy wystarczająco słowu, które towarzyszy morderczemu blaskowi, który towarzyszy zemście, zawsze podyktowanej ideą zwierzchnictwa. Chiny Hipoteza szczepu pochodzącego od nietoperza została zaproponowana, ale obecnie nie została ostatecznie ustalona. Emerytowany profesor Uniwersytetu Kolorado, światowego autorytetu w dziedzinie toksykologii, który współpracował już z rządem japońskim w niektórych dochodzeniach kryminalnych, przedstawia nam swoją opinię: nazywa się Anthony Tu.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:05:29

Wiemy, co zostało powiedziane. Uważa się, że głównym źródłem wirusa jest zwierzę. Są to zwierzęta przeznaczone do konsumpcji sprzedawane na malowniczych rynkach małego miasteczka. Ale naukowiec ma intuicję, że raczej by się pojawił z powodu błędu obsługi w laboratoriach wirusologicznych, które znajdują się w tym samym mieście. To laboratorium służy do badań i kultury.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:08:01

Tak, w tym mieście jest krajowa akademia nauk. Istnieje również krajowe laboratorium bezpieczeństwa biologicznego, które zezwala na badania i eksperymenty w kontekście wojskowym. Istnieją inne zakłady wysokiego szczebla, a także niższe, takie jak centrum miasta do analizy rzadkich chorób. Wszystko to niszczy z pewnego punktu widzenia tezę przypadku.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:10:31

Wyciek patologicznych szczepów nie jest rzadkością. Słynny jest przypadek, który miał miejsce czterdzieści lat temu, w 1979 r., Kiedy w Związku Radzieckim były emanacje wąglika. To było w mieście Swierdłowsku. Wyciek przyszedł od pacjenta z ostrym zespołem płucnym w miejscowej populacji. Mówimy o epidemii zespołu ciężkiego ostrego układu oddechowego, która rozpoczęła się na początku 2000 roku w prowincji Guangdong, a następnie rozprzestrzeniła się na wyspę Tajwan w następnych miesiącach. Władze na Tajwanie prowadziły badania i dochodzenia. Ich badania miały na celu lepsze poznanie wroga, starając się nie wywołać dramatu, którego niestety nie udało się uniknąć.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:12:37

Specyfika tego wirusa polega na tym, że nawet przed rozwojem choroby wirus jest przenoszony z człowieka na człowieka za pomocą aerozoli. Oznacza to, że wirus jest przenoszony drogą powietrzną. A ponieważ nie można się zaszczepić, nawroty są możliwe. To sprawia, że kroki w celu zatrzymania rozprzestrzeniania są niezwykle trudne. Jest dość zbliżony do wirusa zespołu ostrej niewydolności oddechowej, ale struktura molekularna różni się o cztery punkty. Wymyślam coś bardzo interesującego: te cztery różnice raczej nie występują w naturze. Z drugiej strony, po pojawieniu się nowego wirusa, Amerykańskie Centrum ds. Zapobiegania Chorobom Zakaźnym zaoferowało wysłanie Wuhan specjalistów od chorób zakaźnych, aby pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się choroby. Czy wiesz, jaka była reakcja Chin? Absolutna cisza. Można się zastanawiać, czy Chiny mają coś do ukrycia. Pod koniec stycznia Ludowa Armia Wyzwolenia wysłała kobietę, o której wiadomo, że jest wiodącym specjalistą w dziedzinie broni bakteriologicznej, do Wuhan, która również uniosła brew.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:15:22

Mówi się, że pierwotne źródło pochodzi od zwierząt przeznaczonych do sprzedaży na rynkach Wuhan i Hankou, ale możliwe jest, że tusze zwierząt laboratoryjnych były sprzedawane na tych rynkach, a nie kremowane przez agentów, którzy mieli chcę zarobić trochę pieniędzy. W chwili upadku Związku Radzieckiego nasz ambasador otrzymał wiele telefonów i listów od Rosjan, którzy zaproponowali kupno pod płaszczami jadów węży z biologicznych laboratoriów ZSRR. Podczas uprawy niebezpiecznego wojskowego wirusa lub patogenu musisz jednocześnie przygotować duże ilości szczepionek lub antyoksyn. Ale fakt, że wiele czynników zakaźnych jest wytwarzanych przez wiele krajów jako broń bakteriologiczna, jest faktem. Na przykład naturalna ospa została wyeliminowana, ale jest potencjalnym kandydatem na broń bakteriologiczną. Bacillus wąglika był używany jako broń przez terrorystów w Stanach Zjednoczonych. Nie sądzę, że byłoby zaskakujące, gdyby nowy koronawirus został upuszczony podczas testu broni biologicznej z powodu złego zarządzania protokołami bezpieczeństwa. W 1997 r. Tajwan został dotknięty epidemią pryszczycy, która spowodowała znaczne straty ekonomiczne wśród hodowców świń. Jednak w Stanach Zjednoczonych niektórzy obserwatorzy sugerują, że epidemia nie była spowodowana szczepem tajwańskim, ale szczepem pochodzącym z instytutu badawczego w Lanzhou w prowincji Gansu w Chinach. Później zapytałem instytut badawczy na Tajwanie, który odpowiedział: Jest to możliwe, ale prawda pozostaje nieznana. Miałem również okazję to zweryfikować, pytając osobę odpowiedzialną za broń bakteriologiczną w Ludowej Armii Wyzwolenia, która oczywiście zaprzeczała wszystkiemu. Inicjatorzy tego rodzaju działań zawsze będą zaprzeczać jakiemukolwiek zaangażowaniu, nawet jeśli byłoby to całkowicie celowe. Dlatego zbieranie informacji jest niezbędne. Badania nad bronią chemiczną, bakteriologiczną i trującą mają miejsce na całym świecie, nie tylko przeciwko ludziom, ale także przeciwko bydłu i ziarnom. Jeśli wiesz, co badają twoi przeciwnicy, możesz już przygotować metodę obrony.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:17:29

Tajwan doświadczył epidemii zespołu ostrej niewydolności oddechowej w 2003 r., Ale w tym czasie rządowi kierowanemu przez Postępową Partię Demokratyczną odmówiono udziału, nawet jeśli tylko obserwator na Zgromadzeniu Ogólnym Światowej Organizacji Zdrowia. Eksperci epidemiologiczni bezpośrednio związani z wiceprezydentem są szczególnie czujni, szczególnie wobec wszelkich nieznanych chorób z Chin. Więzy ze Stanami Zjednoczonymi są silne, więc reakcja Tajwanu na pojawienie się nowego koronawirusa była nawet szybsza niż w Japonii.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:19:49

W Stanach Zjednoczonych, Rosji i Korei Północnej poziom czujności przy pierwszych znakach był znacznie wyższy niż w Japonii. W rzeczywistości wszystkie kraje, które prowadzą lub prowadziły badania nad bronią chemiczną, bakteriologiczną i truciznami. To zapewniło im bardzo wysoki poziom świadomości tego problemu.

620 Re://T7190 [Alek/Heka/Poli/Bori/Lech/GstM/Kumb/Janu/Usla/Evge - Pandémie] post. 20-04-08 18:22:17

Zgadzam się z tym. Musimy rozważyć wczesny rozwój leków i terapii, wprowadzić rygorystyczne protokoły, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się obecnie zidentyfikowanych infekcji, opracować sprzęt do kwarantanny na wypadek awarii, na przykład izolowany statek szpitalny. Najważniejsze, aby nie kryć się za teorią podsumowań na temat nieznanych wirusów i usprawnić zarządzanie zewnętrznymi informacjami wrażliwymi na pojęcie kryzysu.