Topic 7190659

DH//659Re://T7190[Koios/Aste - Model] post. 20-09-25 17:14:20

 

 

© PHOTO Christophe Longpré

Heyguys - Montage Digital

 

Koios: Patrzyłem na twój album i chciałem ci powiedzieć, że twoje zdjęcia są bardzo piękne.

Aster07: Dziękuję. Niektóre z was są bardzo oryginalne.

Koios: Tak, ale tłumię to, żeby pokazać swoją nagość, podczas gdy ty pokazujesz swoją anatomię za pomocą niezwykle zmysłowego krawata i koszuli. Rozmoczone pranie przykleja się do skóry, jakbyś był w wiecznym akwarium.

Aster07: Powiedzmy, że chciałem wyglądać trochę seksownie, nie przesadzając. Nie jestem gotowy, aby publikować zdjęcia mojej płci. Nadal musisz zarezerwować trochę prywatności. Nawiasem mówiąc, masz piękną twarz, jesteś szczupła, a Twoje główne zdjęcie jest znakomite. Byłoby bardzo łatwo mieć zmysłowy wygląd, masz to, czego potrzeba, nie idąc daleko. I nie musisz w ogóle pokazywać nagości. Na jednym z twoich zdjęć, na których jesteś ubrany w czarny jedwab, wydajesz się w bardzo trudnej sytuacji, jeśli mogę to tak określić.

Koios: Prosta hinduska technika relaksacyjna. Lubię być kwaterowany jak człowiek witruwiański, pomaga mi to w medytacji, nic seksualnego.

Aster07: Hej, nie wiedziałem. Jak się masz w ten piękny sobotni poranek?

Koios: Christophe, zachwycony Brendon. Zwlekam tutaj, uwielbiam rozmawiać z nieznajomymi na stronie, która nawołuje do bezwstydu, jednocześnie zachęcając mnie do pozostania przyzwoitym. A ty?

Aster07: Cześć Christophe! Nawiasem mówiąc, Brendon to moje prawdziwe imię, chociaż jestem pochodzenia grecko-rzymskiego. Jestem w porządku. Szykuję się do pójścia na siłownię i zalogowałem się, aby zobaczyć, kto może wysłać mi dziś rano krótką wiadomość i to ty

Koios: Tym lepiej lub szkoda, ponieważ nie spotykam się z powodów zdrowotnych. Nawet jeśli przyznam, że faceci, którzy chodzą na siłownię wcześnie w sobotnie poranki, mają szczęście, zwłaszcza gdy są pocięte jak ty.

Aster07: Dzięki za komplement i tak, muszę chodzić na siłownię, żeby wyglądać zachęcająco, a także sprawia, że czuję się dobrze po ciężkim tygodniu pracy. Jeśli jesteś zainteresowany, nawet jeśli obecnie się nie spotykasz, możemy kontynuować tę świadomość i zobaczymy później ....

Koios: O tak, ale powinieneś wiedzieć, że nie ma dla mnie nic bardziej ekscytującego niż wysportowany mężczyzna w koszuli i krawacie i że z perspektywy zdjęć, które pokazujesz, byłoby to dla mnie bardzo fantastyczne spotkanie. Trudno mi sobie wyobrazić Cię inaczej niż jako dynamicznego trenera otoczonego przez drużynę zawodników w bokserach w szatni.

Aster07: Cóż za piękny scenariusz! Przy okazji mówisz trener. Jestem liderem zespołu w dziale, w którym pracuję w TechniColor Sports, więc jestem trenerem, ale nie do końca w tym samym kontekście. Niedługo wychodzę na siłownię, ale zostawiam smartfon otwarty, żebyśmy mogli kontynuować rozmowę, aż tam dotrę.

Koios: Wielkie dzięki za stymulację, jest jeszcze bardziej ekscytujące, gdy rzeczywistość potwierdza wyobrażenie.

Życzymy dobrej siłowni i tysiąca myśli, kiedy bierzesz prysznic! Jeśli nie dużo planów na weekend?

Aster07: Nie ma dzisiaj urlopu. Pracownicy sprzątają mój kryty basen, więc możliwe, że dziś skończą na urlopie, żeby wszystko monitorować. A ty ?

Koios: Basen kryty, co za luksus! Zdecydowałam się na jacuzzi letnie i zimowe idealne na relaks. Robię dziś małą pracę zdalną, aby nadrobić zaległości

Aster07: Jest wykopany na obszarze około dziesięciu metrów kwadratowych, a resztę solarium mam przerobioną na zewnętrzny kominek z ogrodzeniem wzdłuż systemu nawadniającego, ukrytym przez plantację ligustrów i krzewów w stylu heptakodionu. Ten duży projekt zajmie mi kilka następnych tygodni.

Koios: Z twoim poczuciem estetyki nie obawiaj się, że będzie wspaniale. I super zachęcające ...

Aster07: Zatrudniłem firmę specjalizującą się w projektowaniu wnętrz. Zrobili plan i o wszystko dbają. Muszę tylko opłacić rachunki. W celu uzyskania zachęcającego aspektu przewidziano oświetlenie zapewniające wieczorną atmosferę. Powiedz mi, kiedy być może będziesz mógł zobaczyć to wszystko w przyszłe lato i miej nadzieję, że do tego czasu sytuacja się poprawi.

Koios: Możemy się poznać, a ty oprowadzisz mnie po wszystkich miejscach. Piękno mnie inspiruje.

Aster07: A do tego czasu, gdybyśmy mieli skrzyżować ścieżki w Shi-Zhu, powinienem być w dość przyzwoitej kondycji przynajmniej, aby ćwiczyć swój nonszalancki styl, aby zwrócić twoją uwagę.

Koios: A jeśli pojawisz się tam ubrany w stylowe ciuchy, to na pewno niektórzy zostaną przed szafkami, wyobrażam sobie, że zaczynasz rozwiązywać krawat, zaczynając rozmowę.

Aster07: Byłbyś dobry w samodzielnym tworzeniu scenariusza filmowego! Zauważyłem, że jeśli się spotkamy, muszę pomyśleć o zawiązaniu krawata. Byłoby dobrze, gdybyś zrobił mi kilka nowych zdjęć. Możesz nawet wybrać, w co się ubrać, jak to zwykle bywa podczas profesjonalnych sesji.

Koios: Chciałbym, ponieważ czuję, że byłbyś wyluzowanym wzorem do naśladowania. Oczywiście nie chodzi nam o pornografię, ale chciałbym, żebyś przymierzył nylonową koszulkę z eleganckimi spodniami w stylu Ugo Bossa i kurtką na ramieniu, super swobodna.

Aster07: Zrelaksowany, ale z klasą, jak to mówią.

Koios: Absolutnie masz wszystko. Znikam, zostaję ubrana, wykonuję swoją pracę skupiając się na stronie artystycznej, będę szukał światła, które podkreśli Twoje formy, nawiążemy profesjonalną relację, będziemy szukać współudziału między twórcą a tematem. Czy lubisz to?

Aster07: Bardzo interesujące. Cóż, to celowo! Teraz muszę iść i załatwić kilka nagłych wypadków w pracy, nawet jeśli jestem na urlopie, ponieważ nowa przerwa w pracy grozi dziś rano. Znowu rozmawiamy. Miłego dnia.

Koios: Ty też, Remi. Dbaj o siebie.

 

 

 

 

 

 

Topic 7190664

PERKUSJA (PERCUSSIONS)

 

DH//664Re://T7190[Koios/Bydl/Salmon/Ziel/Cadm/Numi/Dago/Jim4 - Percussions] post. 20-10-23 17:35:40

 

BYDLE

Jeśli poproszę Cię o uporządkowanie następujących elementów, w których pierwszeństwo miałoby 1-doznanie węchowe, 2-wizualne, 3-intelektualne i 4-zmysłowe w ogóle?

 

SALMON77

Wizualny, przyjazny, zmysłowy i pewny siebie, tak pozycjonuję się w skali od 1 do 4. Wydaje mi się, że rozumiesz, tego się ogólnie oczekuje od wrażliwych mężczyzn. Uważaj, nie jestem homofobem, ale bardziej lubię wojownika. Teraz moja kolej, aby zadać ci wielozmysłowe zdegradowane pytanie: w porządku chronologicznym twoje życie klasyfikuje następujące stwierdzenia: sukces, wrak statku, ocalały, duchowe wzniesienie. Ciekawi Cię twoja odpowiedź.

 

ZIELONAWODA

Jesteś muzykiem?

 

CADMIUM

Perkusje w niedzielne popołudnie z alter ego, które zaprasza mnie do swojej bańki.

 

BYDLE

Jestem wrażliwy, dziękuję. Ale nie ma też gotowego modelu. Zdaję sobie sprawę, że istnieją stereotypy, ale nie wolno mi generalizować. Ja też jestem bardzo ciekawa, dlatego zadaję Ci pytania.

 

NUMI2000

Może jesteś policjantem? Możesz mi powiedzieć, że tak, nie boję się zostać uwięziony: spłaciłem dług wobec firmy, wykonując dorywcze prace przez całe lato 2019 roku za niezapłacone bilety. Nie mam już pojazdu, ale jest to tymczasowe. Z jednej strony musimy wierzyć, że to tylko sprawa materialna. Z drugiej strony, gdzie bym poszedł?

 

ZIELONAWODA

Ta sama bańka? Co masz na myśli?

 

CADMIUM

Nie widzimy nikogo innego. W czasie pandemii nasze apartamenty są nieskazitelne. Oczywiście sprzątaczki nie skaczą z radości. Nasz związek jest czysto przyjacielski.

 

SALMON77

To samo dotyczy mnie. To, co nazywam odpowiedzialnym zachowaniem, to zdyscyplinowane zachowanie, gdzie gesty nie są zbędne, postawa jest naturalna, nie zapożyczona. Na jakim instrumencie grasz?

 

CADMIUM

Perkusje. Bęben basowy, egzotyczny perkusyjny talerz syntezatorowy, tam-tam, klawiatura pochodna, gong tybetański. Więc sam jesteś racjonalny i wiesz, jak zachować spokój w każdej sytuacji. Nie żądasz od swojego rozmówcy niczego konkretnego. Wiesz, jak zachować zimną krew.

 

NUMI2000

Znam dobrze Salomona. Nie jest racjonalny, daleki od tego, ale szanuje innych.

 

DAGONE

Czy kiedykolwiek ratowałeś, czy kiedykolwiek uratowałeś bieługę lub ludzi na dryfujących łodziach w bagnistych miejscach?

 

SALMON77

Cała gama! A kiedy razem ćwiczysz muzykę, co to jest? Twój przyjaciel, który otwiera przed tobą swoją bańkę, w co gra? Czy on śpiewa?

 

KOIOS

Aby udzielić krótkiej odpowiedzi, tak, śpiewa. Lieder. Na długą odpowiedź należałoby napisać rozprawę doktorską na ten temat.

 

JIM461

Dzięki Bogu nie! Bagna są pełne aligatorów. Dlaczego to pytanie?

 

DAGONE

Bez obaw, mogę zapytać innych. Jestem otwarty na wszystkie tematy. Szanujący się człowiek to temat, na który możemy zadać sobie nieskończoną liczbę pytań, prawda? Otrzymujemy wszystkie odpowiedzi.

 

KOIOS

Jak intensywnie! Bardziej wierzę w małe codzienne gesty niż w wielkie wybuchy. Lubię rozmówcę, który wie, jak wyrazić siebie z równym sobie, który patrzy przed siebie i nie pozwala sobie na obsesję na punkcie oczu drugiego. Po kolei wolę egzotyczne instrumenty perkusyjne, a następnie tradycyjne. Jeśli zadam pytanie o twoje preferencje co do śniadania, między płatkami śniadaniowymi, jogurtem, ryżem lub dużym talerzem w stylu amerykańskim, wypełnionym przyprawami do trzech jajek, sałatki, ziemniaków, melona fasolki, bo to pracownicy mówią głośno męskimi intonacjami? Jestem otwarty na wszystkie gusta, nie ma dobrej ani złej odpowiedzi.

 

SALMON77

Wydaje się, że interesuje cię moja poranna rutyna. Chodźmy w porządku: bielizna, skarpetki, spodnie i koszula, a potem jestem oszczędny w dni powszednie, drwal w soboty.

 

KOIOS

Cóż za satysfakcjonująca odpowiedź! Dziękuję za twoją szczerość. Mężczyzna, który zachowuje się jak żona podczas lunchu, nie daje mi żadnej stymulacji. Poranne gesty, które wykonujemy rano, ujawniają naszą odpowiedzialność i troskę, jaką okazujemy innym. Jeśli założę stare kapcie lub krzątam się w garniturze i marynarce, to jestem w innym otworze, prawda?

 

JIM461

Czy dotykasz się podczas jedzenia, czy też trzymasz się z dala od naczyń i jedzenia, które zawierają?

 

CADMIUM

Bez jedzenia, patrząc, zachowuję dystans. W końcu widelec istnieje. Wręcz przeciwnie, nie wymyśliliśmy go po to, żeby się brudzić. Czy wiesz, że to wynalazek z czasów średniowiecza?

 

NUMI2000

taj nie wiedziałem. A ja jem w ciszy. Nigdy nie miałem żadnych obraźliwych komentarzy na lunchu, takich jak: z tobą jest tak inaczej, myślę, że próbuję cię poślubić i tym podobne.

 

BYDLE

Ale wszyscy mężczyźni na lunchu już to powiedzieli pewnego dnia, prawda?

 

NUMI2000

Cóż, nie zamierzam ich powstrzymywać. Ale wolę relacje cywilizowane. Nie dlatego, że kochaliśmy się w godzinach poprzedzających lunch (nawet jeśli było to spotkanie obiadowe), powinniśmy wracać do tego pytania jak do prostego aktu intymnego uwolnienia. była celem i celem samym w sobie. Marakuja! Wiesz, że podczas pierwszej wojny światowej, a także podczas drugiej, mężczyźni wylądowali z sojusznikami, aby ratować cywilów.

 

DAGONE

Twoja uwaga przemawia do mnie. Mężczyźni są najbardziej skłonni do oddzielania seksu od uczuć. Drastyczna separacja. Pieprzymy się, kiedy wracamy z pracy ze stawem, aby wylać nasze pierwotne instynkty, rzecz jest prywatna, jest posłuszna funkcjom życiowym, a wtedy ludzkość znów staje się zbiorowością istot, które muszą wiedzieć, jak patrzeć w tym samym kierunku, aby „zjednoczcie się we wspólnym projekcie.

 

SALMON77

Moje przekonanie jest następujące: człowiek, który ma porządek i dba o swój poranny rytuał, to człowiek, który nie będzie przerażony żadną sytuacją wymagającą szacunku i zrozumienia. Przed aligatorem, którego Jim zdaje się trzymać na dystans, powie sobie: oto aligator i nie wyobrażaj sobie siebie w tropikalnym otoczeniu, które przenosi go na sadystyczny, nieodwracalny koniec świata. Powie sobie: mają prawo do życia. Kiedy przyszedłem na świat, czy ktokolwiek skazał mnie, żebym wzbudzał u innych tyle strachu?

 

 

 

Topic 7190695

LOUANGES

 

DH//695Re://T7190[Koios/Blad/WitO/Brye - Louanges] post. 20-12-11 14:48:54

 

BLADE77

Quand tu cibles ma pensée investigatrice du moi profond des autres avant de m'intéresser au corps et à la force physique, est-ce que c'est un reproche?

 

KOIOS

Non je ne fais pas partie de ceux qui déguisent leurs reproches sous forme de commentaires. Et encore moins quand c'est dans le cadre d'un entretien au Shi-Zhu, l'endroit des paroles qui baignent dans l'inspiration. Mais toi-même, quand je vois ta peau se baigner dans de longs courants circonstanciels, je n'en reviens pas de ton attitude cosmique à assumer à la fois le résultat physique de ta pensée constructive. J'y vois une contradiction, mais de là à te la reprocher, loin de moi cette idée, je serais plutôt enclin à te louanger pour la chose. Il n'y a pas que toi qui excelles au tournoi des louanges.

 

BLADE77

Merci pour cette généralisation. Tu veux attiser quoi en me disant ceci, de ta supériorité noire et suprême?  Je sais. coquin Koios, que Hadrien Levac en Vakha détient la palme: "Ooooh Koios le magicien habile, oh Koios, je crie mortellement blessé de toi, par toi, mon faucon, mon dérivé du summum, mon esprit!" Tu as remarqué n'est-ce pas que lui aussi amalgame son physique à sa réactivité, une des rares qualités que je sais lui reconnaître. Pour le reste il m'inspire des sentiments trop jaloux pour que ceux-ci admettent quelque louange que ce soit à son endroit.

 

KOIOS

Modération, dièse. Il fausse un peu mais il est tout jeune. Ça vaut la peine de l'écouter. Au lieu de le jalouser, tu devrais prendre exemple sur son registre: il me porte plus loin que sur les anneaux de Saturne.

 

BLADE77

Ô Koios, qui te dévoues à toi-même, oh Koios qui habite au nord de l'abîme, oh Koios imbibé, Koios assouvi aussi souverain quand il est en noir que quand il nage en bleu. Tu es le seul être que je verrais nu dans un lac et que j'irais rejoindre sans me déshabiller, juste pour exorciser le fantasme de l'hippopotame qui veut s'enrouler dans un banc d'anguilles.

 

KOIOS

Ah bon ça recommence. Chaque fois que je m'élève jusqu'aux cimes de ta pensée, tu te sens obligé de plonger dans la vase et les farines boueuses de tes instincts. Donne-moi une preuve de ta vulgarité et je rentre dans ma coquille en attendant Adrien que tu exècres.

 

BLADE77

Je suis l'hippopotame  qui voudrait flotter sur ta vésicule qui bout, sveltesse incarnée, pur esprit phallique et carte de mode inaltérable. Tu résonnes jusque dans mes réserves, mon ADN bout comme l'eau que je verse sur mes thés. Ce jour est le plus court de l'année. Ta lumière n'en est pas pour autant limitée. De puissantes intrigues sortent de mes viscères pour aller jusqu'à toi, tu veux que je continue? Tu ne fais pas partie de ceux qui déguisent leurs reproches par de belles paroles inspirées, moi j'ajoute qu'elles sont souvent inspirées par ton narcissisme, un narcissisme haineux, qui feint jusqu'à l'ignorance de celui-ci. Ta supériorité n'égale que tout su^r^me, te souviens-tu d'Œnopion? C'est toi qui descends le long des échelles en profondeurs et moi qui te regardes au lieu d'être celui à qui tu dirais de descendre avec lui. Tu me brimes, me tuméfies, me réduit à un assemblement de chairs indirectes et passives.

 

KOIOS

Pendant que tu te vautres dans ta poésie, je vais aller dormir je pense.

 

BLADE77

Oh que tu deviens éreintant quand tu me mets au défit d'être lui. Fallait vous voir l'autre soir vous échanger du désir comme des bâtons de réglisse. Il te disait, ce pauvre Vakha en parodiant les louanges que tu recevais aussi de Francis: Oh Koios tu es le plan d'eau qui adoucit mon désert!

 

KOIOS

Mais, ami, n'es-tu pas en train de t'éloigner de l'essentiel? Tu vas bientôt confectionner des paires de lunettes pour les oreilles!  À tes excès de louanges n'es-tu pas en train de consumer la plus précieuse partie des tes ressources? N'es-tu pas en train d'oublier que l'essentiel entre nous consiste à une répartition de nos forces en vue de nous acclimater au seul véritable accès de bonheur auquel, tout comme moi, tu aspires? Ressaisis-toi, esprit trop prompt à magnifier des désordres sensuels en accord avec les mirages que tu fabriques dans ton usine à peaufiner les rêves?

 

BRYERSOUL

Kam est vivant, c'est plutôt moi qui l'ai abandonné. Je suis couché et souffrant, puis je l'entends parler à quelqu'un, je suis tout content. À demi éveillé, j'entends notre chien qui monte et qui vient me donner des coups de pattes affectueux, puis il cède la place à Kam, je lui explique que je n'ai pas la covid mais que je suis simplement en train de réagir à un empoisonnement d'eau potable, et lui de son côté file moumoune, me fait des récriminations à peine déguisées mais sous sommes si contents de nous voir que je n'en fais aucun cas. Puis il me demande si, conformément à ce que je lui avais dit en Algérie, je suis toujours en froid avec les Algériens. Je n'en reviens pas de cette coïncidence, parce qu'en effet, pas plus tard que la veille ou l'avant-veille, je suis tombé par hasard sur un extrait de mon journal qui décrit en effet cette conversation avec lui en Algérie. Je sens qu'une éventuelle réconciliation entre moi et ce peuple le tenaille.

 

WITOFKAM

Ne te chagrines pas de la mort, Bryer. Nous commençons à avoir un peu de paix dans l'au-delà parce que la petite humanité sauf exception a oublié nos crimes. N'est-ce pas les absoudre, d'une certaine manière? J'entends la bien-pensance s'offusquer à cette nouvelle déclaration de moi qu'elle juge inconvenante. Tant pis pour elle. Qu'elle se bouche les oreilles si elle ne veut pas entendre mes impressions, elle en est bien capable si elle se ferme les yeux sur nous et retire de sa mémoire ce qui aurait dû rester, au moins une certaine beauté, de certains sourires, imprégné. Mais chut. Ils sont en confinement, ils sont en colère parce qu'ils devront se réunir aux fêtes sous la menace de recevoir un constat d'effraction. C'est bien le dernier de nos problèmes de vouloir faire amis avec elle, nous ne pourrions même pas nous réunir avec les humains. Ah, pauvre terre!

 

 

Topic 7190789

Hidroavião

 

DH//789Re://T7190[Etha/Maks/Chum/Gab1 - Hydravion] post. 21-09-07 09:29:38

 

 

ETHAN

Reparar um motor (substituir um fusível ou lubrificar a roda ou mesmo a hélice) de um hidroavião exige muita habilidade do mecânico, à qual devo acrescentar que também é necessário equilíbrio para não me encontrar no postura de água (muito fria em outubro) e um pano de prato como aconteceu comigo! E pensar que não era nem para um conserto, mas para girar de uma porta para outra deslizando sob o dispositivo para chegar ao assento do meu piloto! Saí com um ataque ao meu orgulho e não faz muito tempo que meus amigos tiraram seus celulares e me vi nessa postura que não poderia ser mais elegante em todas as minhas redes sociais! Quando me senti escorregando e percebi que estava fadado a me encontrar totalmente vestido no lago, foi como se os eventos tivessem ocorrido mais rápido do que eu tive tempo de perceber e espirrar na minha linda você está fora por uma tonelada de água em suas roupas, suas botas, suas meias, seu jeans, sua regata e sua camisa sem esquecer os óculos! Com o resultado bacana que tive que anunciar um bom quarto de hora de atraso para minha entrega na loja, pelo menos hora que eu parasse de pingar. Estava obviamente fora de questão que eu pudesse trocar de roupa, podemos fornecer capas de chuva em caso de chuva, mas raramente esperamos que um homem tenha gosto de bunda de banho na frente de uma série de espectadores que se contorcem, sem trocadilhos , literalmente rindo! E então tive direito, como era de se esperar, ao sarcasmo dos meus co-pilotos que se divertiam diante de tanta umidade liberada por um único homem, que aprisionava a cabine com uma névoa sob a qual eu a via. .três outros suam tanto quanto eu porque tínhamos ligado o aquecimento e não nos sentíamos nem mais nem menos do que maltratados no tambor de uma secadora de roupas!

 

GAB1112

Só eu tive compaixão de você, pobre piloto mal calçado! Por isso, você estava, e no momento em que estou postando este texto tenho certeza de que eles não terminaram de secar. Bem, ainda foi muito divertido, eu admito, essa sessão de demonstração de drift quando íamos ligar os motores! Vamos nos lembrar desse!

 

CHUMMY

Diga Rambo, suas meias, deve ter sido uma sensação engraçada, ter trezentos metros no ar e senti-lo pingando como se você estivesse fazendo chover sobre as montanhas? Aliás, de que cor era?

 

ETHAN

Cinza ou preto, como isso importa? Por que você quer saber?

 

MAKSIM02

Bem, entrei na câmera para minha coleção de obras de arte. Quanto mais pinga, mais me interessa. O que? Você tem que rir um pouco, mas depois que o recreio acaba, tem algo a ser encontrado ali, quer dizer, a humilhação pode ser fotografada. Estou falando sobre isso porque a mesma coisa aconteceu comigo, mas foi de propósito. Um produtor que me ofereceu mil lindos euros para eu flanquear vestida na sua piscina, a vaca, né? Bem, eu por mil euros eu teria queimado qualquer coisa no meu guarda-roupa, desde que ele pague o dano adicional. Você nem mesmo teve que perguntar a ele. Fazia parte do discurso de abertura. Admito que ainda foi um banho muito agradável. O cara não era uma merda, o que, e você vê um pouco, tipo de indivíduo que não come na lixeira! Depois, ele me disse bem, desde que você troque, venha na sauna, e a gente fodeu todo peludo, semi-vestido e completamente nu na sauna. O melhor dos três? Semi vestida, gostei disso. Camiseta regata justa e meias sociais, o cavalheiro usava seda azul marinho, eu estava calça branca e calcinha de cetim preta.

 

CHUMMY

Parado! Eu vou morrer!

 

GAB1112

Alguns têm sorte. Eu, em Hong-Kong, no buraco de uma plataforma de pouso, peguei assim sem avisar um dia depois de uma chuva torrencial. Resultado, multa de 100 bolas porque é proibido tomar banho em poço mecânico e grosseira indecência porque me dignei tirar a roupa que fedia e que havia duas testemunhas para me denunciar.